Skocz do zawartości

[wrocław] Kross Level A6


AlanFluxion

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością i złością muszę napisać ta wiadomość, wieczorem między 23:30 a 6:00, mój rower został skradziony z klatki 32a. Gdyby ktoś widział czarno/białego Krossa to prosiłbym o informacje… ja wiem, że jest nie wielka szansa, że się znajdzie, ale może jednak…

Podobny jak na tym zdjęciu tylko, że z hamulcami tarczowymi, pedały shimano spd, i zapięcie dla fotelika na ramie (co boli mnie najbardziej.)

...

Zeby utrudnic sprzedaz... Zgloszone na policje i jeszcze powrzucam na portale spoleczne.
2011 Kross Level A6
NR Ramy - 9709020018

kross.jpg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wyrazy współczucia, nie wiem jakiej firmy masz fotelik ale zapięcie na ramie można dokupić osobno przynajmniej u nas jest jeden fotelik a dwa zapięcia na dwóch rowerach; sprawdź po prostu u producenta

pozdrawiam

Przemek

PS

Obserwuj olx/allegro, tu na forum czytałem post kolegi który bodajże gianta xtc znalazł po 2 czy 3 latach właśnie na olx

Edytowane przez przemogg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Dzieki. Mocowanie jutro kupie, niestety cena prawie taka jak zaplacilem za fotelik :\ no coz...

No tu we wrocku gdzie mieszkam jest taka grupa ktora kradnie i ponoc mozna znalezc rowery na lokalnym niedzielnym targu.... dzisiaj kupilem sobie nowy rower i sprzedawca mowil, ze do Lubina zabieraja rowery bo tam tez jest duzy targ w niedziele....wiec bede szukal...watpie, ze znajde... ale probowac trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym roku na pomorzu i północ kraju o ile dobrze pamiętam panowie wpadli na pomysł zastawiania kradzionych na klatkach schodowych rowerów w lombardach. Czytałem o tym artykuł w internecie bo sam chciałem kupić z ogłoszenia z lombardu z olx z olsztyna ale jak przeczytałem dałem sobie spokój. Pisali że policja odzyskała część ukradzionych.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...