Skocz do zawartości

[1000-1200] Rower górski


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Biesz766 napisał:

Rozumiem. Czyli jeżeli ktoś w katalogu wywali 2999 zł a na sklepie będzie za 1899 zł to będzie to super, mega, hiper okazja ?

Szajs ten romet i tyle w temacie.

Nie upierałbym się przy tym czy coś rozumiesz, czy nie. Ale na pewno jesteś bojowo nastawiony. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem proste pytanie, widzę, że ciężko Ci odpowiedzieć, bo potwierdzisz, że dajesz się nabierać na tanie chwyty marketingowe  typu cena -20% z katalogu to już super oferta.

Zapytałem co ma takiego ten Romet, że wart jest 1650 zł to też zbyłeś odpowiedź. Teraz też nie potrafisz odpowiedzieć, bo boisz się zrobić z siebie głupka.

Jednym słowem jesteś ideałem dla dzisiejszych marketingowców: przekreślić cenę, dopisać -20% i jelenie same lgną do okazji.

 

Pozdrowionka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Biesz766 napisał:

Zapytałem co ma takiego ten Romet

Są zwroty, które mają tylko formę pytań, a tak naprawdę są formą zaczepki. Twoje późniejsze dookreślenia typu "szajs" wyraźnie to ukazują. Ja nie mam w zwyczaju reagować pozytywnie na próbny postawienia mnie pod ścianą.

Ale, jeżeli tym razem grzecznie pytasz, to mogę odpowiedzieć; za 1600 zł Rambler 3, to dobry rower. I na pewno nie jest to "szajs". Czy bym go kupił? Jeżeli bym rozważał kupno czegoś w tej cenie, to pewnie byłby w opcjach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Pietern napisał:

Są zwroty, które mają tylko formę pytań, a tak naprawdę są formą zaczepki.

Sherlock Holmes:D

Tak, Fiata Uno kiedyś ludzie też łykali bo była obniżka z 24k na 19k ... a obok w tej cenie stały Peugeot 206 w cenie uno po obniżce i nikt nie ruszał mimo, że technologicznie era do przodu.

Wg. mnie ten romet nie ma nic co warte było by zapłacenia nawet po obniżce 1650 zł. A jak już się skusisz na niego @haskii to zastosuj się do zaleceń z karty gw. żeby nie mieć problemów z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...