Skocz do zawartości

[koła] komplet do 800 pln


kemot1974

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc Wszystkim,

sprawiłem sobie pierwszą szosę ( używka). Niestety, jestem laikiem w sprawie komponentów szosowych, dlatego prośba o podpowiedź zakupu  kół do wartości 800 PLN. Rower to Focus Cayo Al Tiagra z 2017. Zdecydowanie wolałbym nowe,  używane tylko  w bardzo dobrym stanie.

Przeszukałem forum i w tym budżecie są polecane Mavic Aksium , możecie potwierdzić , czy koła są warte swojej ceny, czy szukac innych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2018 o 14:05, kemot1974 napisał:

Przeszukałem forum i w tym budżecie są polecane Mavic Aksium , możecie potwierdzić , czy koła są warte swojej ceny, czy szukac innych ?

Aksiumy są ok.Stosunkowo ciężkie ale za to pancerne i dobrze wyglądają.Mam takie w moim rowerze.W sumie od kilku lat jeżdżę na najtańszych mavicach i nie narzekam.Oczywiście jak uszkodzisz obręcz albo wyrwiesz szprychę to klops.Naprawa nieopłacalna.W takim budżecie można też kupić Fulcrumy albo Visiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@severian - Dziękuję za odpowiedź. A możesz jeszcze podpowiedzieć konkretny model Fulcrumów lub Visionów ? Jeżeli chodzi o szosę, to jestem totalnym laikiem. Widziałem jeszcze u Daveo komplet DT Swiss na Piastach 370 za około 800 pln, warto ? Co do jakości kół od DAVEO nie mam wątpliwości, mam 3 zestawy MTB od DAVEO i jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem na tych kołach ale są porównywalne z Mavicami.To tanie ,dobre  koła na co dzień i treningi.Pomijając dobre rady to ty musisz zdecydować co ci bardziej pasuje.Komplet od Daveo pewnie będzie lżejszy i łatwiejszy w naprawie jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...