Skocz do zawartości

[Amortyzator] Jaki najlepszy amortyzator 160mm do 200mm do 1100zł +/- ?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka potrzebuje jakiś fajny amortyzator na koła 26 do 1100 zł +-. Najważniejsze by miał conajmniej 160mm skoku. A i czy jest sens brać amortyzator 200mm do jazdy po mieście i czasem skakaniu po lasku? Oczywiście używany może być!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sknytzs napisał:

A i czy jest sens brać amortyzator 200mm do jazdy po mieście i czasem skakaniu po lasku?

Do takich zastosowań to 100mm...

Jaką masz ramę że chcesz pchać tam coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz ramę, w sensie skok ramy? Przyjmie amor 160mm i więcej?

Do jazdy po mieście i skakania wystarczy Ci 100mm np. RS circus, DJ 3 albo inny.

 

A z polecanych to wszystko co znajdziesz w tej cenie na olx w dobrym stanie :) Ostatnio widziałem RS Pike RT za 1300 ale nie wiem jak wyglądał na żywo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ramy nie mam bo dopiero będe kupował, więc jak panowie znają jakąś fajną z damperem i pod tego amora to można też pisać ale najbardziej to myślę o giant glory(jakąś starszą ) lub iron horse sunday elite. (też  do 1100zł +-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sknytzs napisał:

giant glory

Nie kupisz tej ramy za 1100 zł +/-. Z tego co widziałem to z 2k nie schodzą.

Z ciekawości jaki masz budżet na całość ?  Bo coś mi się wydaje, że nie wiesz dokładnie co za ile i może się okazać, że lepiej kupić używkę z 2012-2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez dampera.

Dokładnie, też gdybym kupował full-a to używka, bo składać się nie opłaca: rama 2k, amory z 1,5k, osprzęt 900 min., hample z 500 min i masz już 5k ( na używanych częściach ) a gdzie reszta ?

Za 5-6k widziałem ładne i zadbane fulle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...