Skocz do zawartości

[1500] Dirt/Street


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje czegoś używanego do dirt/street do wydania mam około 1500 zł, koniecznie coś z amorkiem. 180cm 80kg. Kompletnie się na tym nie znam i potrzebuje pomocy w znalezieniu czegoś wartego swoich pieniędzy do rozpoczęcia zabawy.

Osobiście znalazłem coś takiego: https://m.olx.pl/oferta/dartmoor-26player-rower-dirt-street-mtb-bmx-wyczynowy-trial-CID767-IDwvn37.html#:55e322609d

Warto? Nie warto? Ktoś coś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są tak wspaniałe że nie da się powiedzieć zupełnie nic na temat roweru, oprócz tego że jest pomarańczowy i ma dwa koła. Gdyby sprzedający chociaż podał rocznik to można by było znaleźć specyfikację producenta, a tak to klops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirt/sreet do 1500 zł ? Żartujesz ? Z tego co widziałem lepszej jakości zdjęcia ogłoszeniowych dt i st to nawet te >2k były tak powyjeżdżane przez młodych, że żal w to inwestować nawet parę złotych. Wystarczy zapisać się do 3-4 grup ogłoszeniowych na FB i masz przekrój złomu oferowanego przez nastoletnich szpeców od rowerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...