Skocz do zawartości

[rower] Scott Scale 930, 29-er, 19 cali Carbonowa rama, koła ZTR Crest, 1x10


Markus34

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Jako, że dostaje propozycje zamiany na worek cebuli lub piłę spalinową postanowiłem, że sprzedam ten rower na części ale raczej jako podzespoły więc nie pytajcie mnie czy sprzedam sam hak albo zacisk sztycy...

Więc po kolei 

Rama Scott Carbon 19 cali w sanie bardzo dobrym, bardzo mały przebieg ma w komplecie ze sterami accent (maszyny czerwona anoda), zacisk sztycy, hak cena 999 zł(waga około 1100g)

Kompletne koła ZTR CREST 29 cali na piastach novatec 711-712, alu nyple , cieniowane szprychy waga coś w granicach 1560 g, stan bardzo dobry, żadnych luzów, proste w komplecie z oponami Geax mezcal 29x2.1 zalane mleczkiem, bardzo szybkie ale i przyczepne, wersja tnt, bardzo dobrze się uszczelniły cena za komplet 1090 zł

Napęd to kaseta Shimano 11-42 10 sp, przerzutka Shimano Zee (krótki wózek z bardzo mocnym sprzęgłem), łańcuch XT, korba SRAM z blatem 34T narow wide suportem press fit  i manetka Shimano xt 10 sp  kupiłem cały nowy i zrobiłem na nim ok 400 może 450 km więc jest w super stanie, cena 650 zł 

Hamulce o Shimano M-615, także kupiłem nowe wraz z tarczami Hs1 180/160, przebieg jak wyżej w pełni sprawne w stanie bardzo dobrym cena 340 zł komplet z tarczami

Amortyzator to Suntour radion powietrze olej, waży 1760 gr po przycięciu sterówki, oczywiście tapered, jak na tej klasy amor to bardzo fajna waga, kupiłem także nowy i przebieg ma jak wyżej około 450 km , więc się nie dotarł jeszcze dobrze, ładnie pracuje ja byłem z niego zadowolony cena 490 zł 

Kiera accent 720 tez nowa 90 zł

Sztyca syntenc 34.9 70 zł

Mostek 100 m 40 zł kellys 

Gripy 20 zł

Siodło, szerokie, żelowe  162 mm 80 zł, ono jest akurat najnowsze i ma może ze 250 km przebiegu.

I to w zasadzie tyle, do cen należy doliczyć około 20 zł za przesyłkę 

W razie pytań proszę dzwonić 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...