Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
logiclogic

[nawigacja, parametry jazdy] Problem z mio cyclo 200

Rekomendowane odpowiedzi

logiclogic

Witam, zwracam się do Was z prośbą. Mianowicie chodzi o brak możliwości przesyłania danych z mio cyclo 200 na poszczególne platformy: endomondo i strava ani też do samego mio share.

Na stronie mam ustawione przesyłanie do w/w platform.

Sprzęt kupiony jako używany, jednak do samej pracy urządzenia nie mam zastrzeżeń.

Nawiguje, liczy i sumuje bez problemów.

Założone konto w mio share plus cyclo agent. W samym urządzeniu przywrócenie fabryczne, założenie nowego profilu.

Niby wszystko ok ale łącząc się z cyclo agent mam możliwość jedynie aktualizacji, sciągania map  i zarządzaniem kontem.

Jednak sprawa która mnie nieco niepokoi to fakt, że cyclo agent widzi urządzenie jednak informuje o tym, że "urządzenie nie jest podłączone z bieżącym kontem.

Nie ma czegoś takiego jak hard reset. Jest tylko ustawienia domyślne i ustawienia fabryczne. Jedno i drugie sprawdzone.

Macie jakieś rady jak to ogarnąć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zenekzenek

Jeśli w cycloagent nie masz możliwości dodania tego urządzenia, to musisz skontaktować się z poprzednim użytkownikiem aby je wpierw "odłączył" od swojego konta. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta