Skocz do zawartości

[Zakup] Zakup rowerów hurtowo z Polski lub za granicą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , potrzebuje Panowie i Panie kupić hurtowo parędziesiąt sztuk rowerów używanych w Polsce lub za granicą w dobrej cenie.Interesują mnie markowe konstrukcje , hard taile z xcm ,xcr , ładne damki itp coś w tej klasie , żadne składaki , rowery pseudo full itp coś niedrogiego lecz konkretnego.Jeśli ktoś ma dostęp lub wie gdzie szukać takich rowerów to niech da znać :-) Będę Wam bardzo wdzięczny za pomoc :-) a osoba która pomoże mi z tym tematem zostanie odpowiednio wynagrodzona :-)Z góry dzięki za pomoc i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadaj się z jakimś handlarzem, żeby Ci puścił tanio swój zbiór ( z tego co widziałem na znanym portalu to na zachodzie PL takich co mają markowe na LX / Deore w ilościach hurtowych jest sporo ). Nikt Ci źródła nie udostępni, już nie mówiąc, że wyłowić coś konkretnego ciężej chyba niż niebite auto z małym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi udostępniać źródła , może być pośrednikiem i wziąć swoją dolę jakby były naprawdę tani i dobry towar , wszystko jest do uzgodnienia , widziałem że jest sporo handlarzy ale u nas na pewno ktoś taki jest z konkretną ofertą :-)Mogą być do jakiś naprawy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Cruiser napisał:

Chyba konkretniejszą propozycję mogę uzyskać od kogoś z forum kto się zna na rowerach i siedzi w temacie niż jakiegoś handlarza , oczywiście tam też się rozejrzę.

Ktoś kto siedzi w temacie nie puści Ci ładnego LX, czy innego STX za dobrą kasę, a u handlarzy sam widziałem ładne sztuki na HII STX z dobrymi hamplami za 1200 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...