Skocz do zawartości

[rower] Kross Sign DS


zido

Rekomendowane odpowiedzi

amortyzator to spooora różnica jest. na tym rst z ds1 nie polecałbym skakać. tarcze tez robą duzą różnice. oprócz tego opony o wiele lepsze, nie wiem czy przerzutki tez nie są wyższej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Również zaczynam przygodę ze streetem/dirtem (większy nacisk na street. Zdaje sobie sprawę, że rower Kross Sign Ds nie jest "najlepszy" do tego ale potrzebuje roweru na którym będę mógł również kawałek przejechać. Czy kross sign ds to dobry wybór na początek ? Jeżeli by mnie to wciągnęło to ewentualnie później jakieś modyfikacje (amor, hamulec, rama) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Street jeśli masz ramkę 14 to jest w miare ok, z tym że bedzie ci ciężko bo ma duży skok amora

Możesz wymienić na początek amor na jakieś duro albo pika, i można już katać.

Jak bedziesz jeździł głównie na streecie to możesz wywalić przednią i tylną przerzutkę, zbędne są.

Kup sobie jakieś lepsze chwyty i śmigaj : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się chyba zdecyduję na signa ds myślę że 1 mi wystarczy, chyba,że polecicie mi model panic? skakać to ja nie będę, jedynie nieraz od czasu do czasu jakaś hopa, poza tym roweru będę używał do jazdy po lesie po jakiś górkach, korzeniach i do miasta więc myślę że to dobry wybór? no i może dodam że lubię polatać na kole:) a powiedźcie jaki rozmiar ramy brać? mam 182cm wzrostu i ok.83kg wagi

 

znalazłem jeszcze takiego ds http://allegro.pl/kross-sign-ds-17-shimano-rst-launch-wyprzedaz-i1636017375.html widze ma chyba lepszy amortyzator? tylko do tego panica przekonują mnie te hamulce już nie wiem co brać

pozdrawiam

Edytowane przez damiannn123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po niemal 7 miesiącach użytkowania

-koło trzeba było wycentrować

-zmieniłem kiere i chwyty, bo te oryginalne sie wytarły

-dołożony napinacz najzwyklejszy z alledrogo

-oczywiście wywaliłem przerzutkę z przodu

-amor traktowany brunoxem cały czas ożył ;)

-trzeba wymienić już klocki od v'łek

-wywaliłem te obleśne siodło 2 osobowe na jakieś znalezione w garażu

 

Generalnie na rower nie mogę narzekać, na dualu fajnie sie nim jeździ, na pump tracku tez fajnie sie pompuje. Przerzutki jak zostały wyregulowane na początku tak do tej pory działają dobrze. W niedługim czasie wybieram sie do Białegostoku pośmigać i wtedy zdam lepszą relacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Nada sie, tylko musisz wywalic ten amor bo jest on niebezpieczny

 

Z nowych rzeczy które dołożyłem to Duro djd 130mm, lepszy od rst

Machaniki i0 z tarczami 160mm

I na razie tyle

Rozleciało sie tylne koło, ale z mojej winy wiec nie można nic złego powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chce kupić sign ds 1. mam już listę części do wymiany :

-rst na duro (lub lepszy)

-v-brake na tarcze

-opony na schwalbe table top

-napinacz (lub po prostu usunięcie przedniej przerzutki)

jeśli wiecie co jeszcze wymienić to napiszcie . od razu mówie, że nie chce single speeda. kupuje jak tylko będe miał całą kwote . prześle fotki po renowacji (chociaż nie wiem czy ktoś jeszcze zajży na tę stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tyle wymieniać ??? - to już bym wolał kupić lepszy a nie....w tej kwestii nie pomogę bo nie znam się na fr/dh/bmx

Dzięki wielkie !!! dzięki tobie przekonałem się ,że ten rower nie jest dobry i na szczęście go nie kupiłem :sweat: .Za to w przyszłym roku kupuje sobie kross spade :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...