Skocz do zawartości

[Akcesoria] licznik, zabezpieczenie, światła - razem do 250 zł


Xonare

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
planuje zakupu dodatkowego osprzętu: licznik, zabezpieczenie, światła łącznie do około 250zł.

Z licznika zastanawiam się nad:
-SIGMA Base 1200 - około 60zł,

zabezpieczenie U-lock:
1. Onguard Pitbull - około 110-140zł
2. KRYPTONITE KRYPTOLOK 2 -około 140zł
3. KRYPTONITE KEEPER 12LS około 100zl
4. ABUS Facilo - około 150zł,

oświetlenie komplet:
1. FALCON EYE JOYRIDE - około 50zl
2. KROSS LUMI SET II - około 50zl


Z czego zabezpieczenie i oświetlenie nr 1 jako faworyt.

Czy macie inne lepsze propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie licznika, to mam ten: http://allegro.pl/licznik-rowerowy-atech-f13-bezprzewodowy-13funkcji-i7200919334.html jest bardzo fajny i bez kabla.

Oświetlenie latarka Convoy S2+ z BG za 60 zł z klipem i bije na głowę te wszystkie inne światełka do 70-80 zł z PL.

Nad zabezpieczeniem sam myślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik świetny, nie ruszaj ;) 

Na tył Mactronic walle tylko 1 nie 2... z przodu zalezy do jakiej jazdy

 

Ja mam tego Kryptonita keepera, kjako zabezpieczenie chyba ok, nie wiem, czy ktos je próbował forsować, nie zauważyłem prób ;) 

Ma jeden mankament, trzeb bardzo uważać przy wkładaniu klucza by tam wszytko było ułozone, czasem jak się spieszę to trochę się schodzi zanim całkiem włożę klucz by otworzyć, mozę to tylko moje szczęście i pośpiech... jak sie spieszysz to irytuje, ale na spokojnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xonare

Jeśli chodzi o u-locki to najlepiej brać onguarda, ewentualnie kryptonite evolution 4, ale ten raczej będzie za drogi, keeper 12 tani ale jego mankamentem jest fakt że wystarczy przeciąć pręt w jednym miejscu żeby ukraść rower, kryptolok 2 droższy, nieco grubszy i wykonany z lepszej stali ale też ma ten sam mankament co keeper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sansei6

chodzi o sposób zamykania zabezpieczenia, błąd polega na tym że tylko jeden pręt jest zamykany zamkiem, a drugi jest tylko wsadzony w obudowę, wiec jeśli przetniesz go w jednym miejscu to ukradniesz rower, jeśli chodzi o krpptonite 4 to z obydwu stron pręt jest blokowany przez zamek tutaj masz filmik o co chodzi  od 23 sekundy.

Należy jednak wsiąść pod uwagę że nawet jeśli masz podwójne ryglowanie, np abus, kryptonite,....onguard (poczwórne) to przy przecięciu pręta w jednym miejscu powstaje luz, więc lepiej przypinać się do czegoś grubego a nie pręcika. :)...

w dziale skradzione jest.... był jeden rower skradziony przypięty keeperem 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...