Skocz do zawartości

[Gleba] Wywrotka na Ulicy........


KuLa2030

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Ostatnio jadąc sobie Ulicą z górki około 54 km/h , świetne warunki do jazdy zero wiatru, ale było bardzo mokro i ślisko . Jadąc czułem drobne szarpnięcia łancucha ... myślałem ze Przezutki są źle ustawione i to nic poważnego ale po chwili okazało sie ze miałem pęknięty łancuch . I nagle słychac tylko trzask i chrupanie łancucha i luz w pedałach prędkośc troche spadła . Na początku nie wiedziałem ze łancuch mi pękł myślałem ze spadł i po chwili zablokowało mi korbe i koło , położyło mnie na bok z predkością około 50 km/h .

NIemogłem opanować roweru. Rower zachowywał sie jak na lodzie , ślizgał sie na boki niemogłem nic zrobić jak wczesniej mowiłem połozyło mnie na bok , miałem wiekiego farta ponieważ miałem długie spodnie i bluze a przważnie jezdze w krotkich spodniach a ze był to śliski materiał to po wywrotce jechałem po asfalcie jakieś 3 metry rower poleciał jeszcze dalej . Całe szczęscie nikt za mną nie jechał . Pobiegłem szybko po rower z obawą ze cały bok w rowerze jest zdarty poszedłem na chodnik i zacząłem oględziny

i poraz kolejny szczeście mi dopisało bo rower opierał sie o pedał i to uchroniło rower przed porysowaniem :) POmęczyłem sie z łancuchem bo miałem problem z wyjęciem go . Po wyjęciu zapakowałem w reklamówke i wróciłem z powrotem do domu tyle ze prowadząc rower :D

 

Powiem wam szczeze to żałuje ze nikt tego nie nagrał bo niezły by był filmik, teraz jest to dla mnie zabawne ale wtedy nie było mi do śmiechu :D

 

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co miałbym sciemniać ?

Napisałem ze rower na pedałach sie opierał a ja pedałow nie mam platformowanych tylko takie z ząbkami ząbki były wszystkie wygięte i to spowodowało to ze rower nie poleciał dalej . Natomiast mnie sie nic nie stało ponieważ spadłem z roweru przy samej ziemi i slizgałem sie na dupie :D i ze mna było wszystko Git ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezły wariat jesteś !!!!! Ciesz się ,że nic ci nie jest.

p.s. nie przejmuj się tym wymądrzaniem , zauważyłem ,żę tu na foru mduzo ludzi młody ch lubi cię poprawić ,czy się wymądrzać. Było jak było, a ściemy byś nie walił bo po co.

Pozdro!

 

To że wariat to czasem taki jestem :) Nawet nie myślałem o tym czy coś moze mi sie stać :) Wiesz jakaś umiejętnosc odpowiedniego połozenia sie na ziemi musi być i ja ją wykorzystałem :D i jakoś zyje :D

Staram sie nie przejmować , każdy ma swoje zdanie i ja mówie jak było a że ktos nie wierzy jego sprawa :D

 

I ja też Pozdro ,,4u"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Topic sie przypomniał znaczy sie i tak go chce sprzedać ale pomyślałem zo on słuzy mi do transportu i jak go popsuje to czym będe jeżdził ?

Więc koniec z myślą ,,zniszczyć go" teraz czekam tylko na okazje i jak sie trafi to go sprzedaje i kupuje jakiegos Krossa (Panic lub Sign FR1 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 km /h na makro buhahaha

dupą ślizgac sie po polskim asfalcie przy tej predkości

fantazje młodzieńcze

w pierwszej chwili chciałem go przenieśc do

http://www.forumrowerowe.org/index.php?sho...bi%E6+w+butelke

ale na razie będę brutalny i zamykam ten temat

 

jeśli kula 2030 chcesz go otworzyć i ciagnąć dalej to pisz na PW do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...