Skocz do zawartości

[hayes nine] klocki hamulcowe


HILTI

Rekomendowane odpowiedzi

Zgubiła mi sie ta sprężynka, która trzyma klocek hamulcowy w zacisku... Czy kupując nowe klocki dostaje się je w komplecie, czy trzeba to jakoś osobno dokupić?

na tej aukcji nei widać ich na zdjęciu:

 

http://allegro.pl/item136466420_nowe_klock...hayes_mx_1.html

 

wogóle warto kupować te klocki accent, czy lepiej oryginalne... Zauważyłem, ze występują klocki metalowe i półmetalowe... jeszcze nei wiem jaka jest między nimi różnica poza ceną i nazwą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprezynka powinna byc dolaczona do zestawu, nawet jak jej nie ma na obrazku. U mnie było to samo jak kupowalem klocki do moich lx, co prawda nie zalezalo mi na tej blaszce odpychajacej klocki, wiec nie zwracalem na to uwagi, ale byla dolaczona do zestawu.

 

Kuknij tutaj, metalowe spiekane oraz polmetalowe

 

 

co do tego zdjecia na allegro to podejrzewam ze jest wstawione tylko zeby klient mial pojecie jakie klocki kupuje, bo jesli allegrowicz wysyła nowe klocki w opakowaniu to nie sugeruj sie obrazkiem bo sprezynka w takim razie musi byc w zestawie :rolleyes: pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie klocki kupowane dodatkowo posiadają sprezynki. bbb czy jag wire nie mają.

bez sprezyny rozporowej są instalowane klocki do hamulcow ktore posiadaja namagnesowane tloki trzymajace okladziny (np magura julie) jest to jednak moim zdaniem zle rozwiazanie. np w hayesach el camino okladziny bardzo dzwonia o tarcze - sa mocowane do tlokow na specjalne zaczepy ktore jednak nie trzymaja okladzin wystarczajaco mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...