Skocz do zawartości

[mleczko] jakie polecacie ?


kumas

Rekomendowane odpowiedzi

Joe's jest jedynym mleczkiem wg mnie, ktore uszczelnia dziury, a nie jedynie uszczenlnia rant opony z obrecza...

Mleczko niebieskie jest do -20*C. 

Czesto sa widywane pokazy jazdy po macie z gwozdziami, mozna je znalezc na yt wpisuja mleczko joe's.

Najbardziej mnie dziwi, ze malo kto wie o tym producencie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tych targach w Kielcach miałem okazję porozmawać z osobami oferującymi ten produkt. Podobno marka była w Polsce w kilka/kilkanascie lat temu, ale coś tam się nie poukładało jak należy i ktoś stracił dystrybucję. 
Tak jak pisałem wcześniej teraz jest najlepsza okazja do testowania własnie tego niebieskiego i powiem szczerze, rower w garażu na zewnatrz - 24C, a mleko pływa w oponie. Chyba działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie produkty uszczelniajace latają przebicia z lepszym lub gorszym wynikiem.  Mleczko Joes od dawna jest w Polsce dostępne. Jak Ktoś szukał to znalazł ;-) To że mleko pływa w oponie nie musi wcale znaczyć że ma dalej swoje własności. Przykładem może być mleko Stana( przynajmniej produkt,który był parę lat temu na rynku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...