Skocz do zawartości

[stojak serwisowy] Feedback Sports Pro Elite vs Park Tool PCS-10


dervill

Rekomendowane odpowiedzi

witam

stoje przed zakupem stojaka serwisowego. Wybralem sposrod kilku tylko dwa. I teraz mam maly problem, ktory wybrac.

Poniewaz w gre juz wchodzi naprawde spora suma chcialbym zapytac ktory stojak i dlaczego byscie wybrali.

Oba sa topowe w swojej klasie. Przejrzalem juz kilka zagranicznych forum i youtuba. Roznica miedzy nimi to przede wszystkim waga (jednak dla mnie malo istotna bo potrzebuje do uzytku domowego i nie bede go za bardzo przenosil).

Zastanawia mnie czy aluminium jest lepsze w tym przypadku niz stal.

Za Feedback Sports Pro Elite przemawia prostota i male rozmary przechowywania. Nie wiem jak z trwaloscia (licze ze min z 20 lat bedzie ze mna ten stojak, az oddam go synowi lub corce :) )

Wszelkie porady i uwagi beda mile widziane.

Feedback Sports Pro Elite 

Bildergebnis für feedback sports pro elite

Park Tool PCS-10

PCS-10-2.jpg?1431669564

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie to:

https://velo.pl/akcesoria/narzedzia/stojaki-uchwyty-i-haki/park-tool/prs-42

prs-4.2-2_001_1.jpg?itok=CQyKuFND

Te trójnogi są fajne ale mało stabilne. Choć do domowego zastosowania starcza.  Do tej wersji trzeba mieć stabilny stół.

https://velo.pl/akcesoria/narzedzia/stojaki-uchwyty-i-haki/park-tool/prs-4w

prs-4w-1_002.jpg?itok=CjD50wrz

....to do ściany. 

W oby stojakach łapa jest BDB- najlepszej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzi u mnie w gre tylko stojak. Nie mam jak i gdzie zamocowac by moc jeszcze wsadzic rower. Chociaz Twoja propozycja wyglada naprawde dobrze.

Waham sie jeszcze. Park Tool PCS-10 podoba mi sie wlasnie za uchwyt.

Ale martwi mnie ze jego wysokosc to tylko 145cm wysokosci przy Freedom wynoszaca chyba 175cm. Bede musial albo na krzeselku lub w sporym zgieciu pracowac nad rowerem. Pozycja wyprostowana chyba nie wchodzi w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...