Skocz do zawartości

[Przerzutka przednia] Shimano


Thomass13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was mam pytanie. Znalazłem w sklepie oznaczenia na przerzutkach 42T oraz sa tez takie 48T o co w tym chodzi czy taka przerzutke dobiera sie do tej najwiejszej bo w sklepie mozna kupić takie z 42 zebami oraz 48. Ja mam przednia zebatke co ma 48 zębów. Sprzedawca dał mi przednią przerzutke co widnieje na niej oznaczenie T42 czy w takim razie pomylił sie i jest do wymiany. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzutka tył dokładnie turney 6/7 rzedów. Czyli przeliczyc ile [poszczególne zeby sa w danej zebatce przedniej dobierajac do tego ilośc przełożej na tylną? Bo sa tez takie gdzie obsługuja tez tył 6,7,8 i równiez powinna sie nadac? Nawet jak ustawie przednia na to jak wskakuje ta najwyższa to ma problem z wskoczeniem łańcuch nie robi tego płynnie tylko zanim wskoczy troche ociera niechcac wskoczyc dopiero po chwili sie udaje a brak juz regulacji w kierunku najwiekszej zebatki. Wiec cos jest nie tak :(( nie powinno tak byc i nie chce nowego blatu zjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko rczej nie wymienie juz śruba co skrecała ta obejme zjechałem tam gwint i jest inaczej skrecone. Czyli tak jak myslałem xle dobrana do reszty osprzetu. Szkoda że dopiero teraz do tego doszedłem. Ewentualnie co kupić to co podlinkowałem czy cos innego? Ewentualnie co by tu  pasowało jesli mozesz podlinkować? Dobrze że nie nie jeździłem na tej nowej przerzutce za duzo. Bo ogladajac to jak regulowali na filmach bez problemu to robili a tutaj masakra z tym najwiekszym przełozeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...