Skocz do zawartości

[Garmin Connect] Edge 520. Problem z zalogowaniem sie na Strave przez fb


Sebik777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki. 

      Zwracam sie z prosba o pomoc. Zakupilem Garmin edge 520. Jestem rowniez posiadaczem konta strava premium. Chcialem za pomoca apki Garmin Connect polaczyc sie z kontem strava przez FB za posrednictwem tel. Kom, lecz wystepuje taki blad (zalaczone zdjecie). Nie wiem jak to ominac:( czy jest jakis inny sposob zalogowania sie na Strave przez fb? Prosze o pomoc

Screenshot_2018-01-08-06-27-01.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem nigdy tego programu, ale po błędzie wnioskuję, że wymaga na urządzeniu skonfigurowanej aplikacji Facebook.
Chociaż to dziwne, że nie ma możliwości zalogowania się bezpośrednio z docelowej apki...

Edit:

Klikając te 3 kropki w prawym, górnym rogu nie masz opcji "Zaloguj przez FB" czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa:( te opcje mi sie wyswietlaja. Pod trzema kropkami widnieje opcja odswiez:/ ktora nic nie pomaga. Brak jakivhkolwiek polndo wpisania hasla i loginu:( nie chce tworzyc konta przez gmail bo jak sie loguje na samej stravie przez fb to juz mam tam fajne KOMy historie i fallowersow:/

Screenshot_2018-01-08-13-03-26.png

Screenshot_2018-01-08-13-02-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to w ogóle wygląda... Porozjeżdżane, brak przycisków. Co to za urządzenie/wersja Androida? Stravę instalowałeś z Google Play, czy jakiegoś .apk?

Jak masz skonfigurowaną aplikację Facebook na tym samym urządzeniu, to po kliknięciu "Log in using Facebook",  powinna Ci wyświetlić ekran zezwolenia na dostęp Stravy do konta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a wyswietla sie taka porozjezdzana stronka:/ mam lg xpower 2 na androidzie:/ nie orientujesz sie czy mozna polaczyc sie ze strava za pomoca garmin connect przez laptopa? 

Fb mam zwykla wersje nie jakis fb lite. Moze sprobuje to polaczyc na jakims innym tel. Z innym systemem. Wtedy moze powinno hulac czyz nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj. Uruchamiasz Stravę przez stronę www? To by tłumaczyło w takim razie ten bajzel na ekranie.
Chyba, że masz na myśli "stronę" w sensie ekranu w aplikacji. To już dziwne, bo wcześniej zainstalowałem Stravę u siebie - LG G6, Android 7, więc taki sam, jak u Ciebie - i nie było problemów. Po kliknięciu "zaloguj przez FB" wyświetlił się ekran zezwoleń, o którym pisałem wcześniej.

Zainstaluj Stravę w najnowszej wersji z Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.strava&hl=pl

Jeśli masz ją obecnie zainstalowaną - odinstaluj lub w ustawieniach telefonu wyczyść wszystkie dane aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, strave mam zalogowana na komorce i na stronie. Wszystmo dziala perfect:) ale mam problem z polaczeniem stravy z garmin connect zeby moj edge mi segmenty poinstalowal:) i chodzi czy na stronie garmin connect przez lapka daloby sie jakos to polaczyc bez udzialu komorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...