Skocz do zawartości

[Kurtka] Accent na zimę


Karbon

Rekomendowane odpowiedzi

Ta kurtka ma dodatkowo wszywkę z polaru. Warto kupować taką czy może coś droższego z Biemme albo Nalini co jest cienkie jak bluza letnia i podobno bardzo skuteczne zakłąda się pod to tylko podkoszulkę z długim rękawem.

Accent nie ma jeszcze tak specjalistycznych materiałów zdaje się - może z wyjątkiem kurtki El Nino, ale ona nie jest oferowana jeszcze w sprzedaży mimo, że jest w katalogu drukowanym.

Proszę o podpowiedzi.

Kurtki Castelli, Nalini to cena 330 - 370 zł, a Accent Negra 250 zł. Zimą będę jeździł głównie po lasach, a jak się nie da wjechać w teren to po asfalcie. Zależy mi nieskrępowanych ruchach i cienkiej warstwie materiału na sobie. Brałbym Biemme albo Naliniego, ale 370 zł to za dużo.

Przymierzałem kurtkę Accent Rocca z podpinką polarową. Jest ona całkiem gruba i ma paskudny zielony kolor :)

Negry jeszcze nie widziałem na oczy, ale skoro ma polar to nie będzie wiele cieńsza.

Aha, i te cienkie kurteczki za 330 zł nie mają przedłużanego tyłu niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jeździe już drugi sezon zimowy w kurtce accent'a Ventus II ja ma spodnie Verano zakupione w tym roku ...

Z kurtki qumpel jest zadowolony ... oczywiście pod spód ubiera jeszcze bluzę

Ja na spodnie nie moge narzekać ostatnie temperatury do -2 [poranki 6.00] rano znosiły dzielnie podobnie jak zimne noce ...

oczywiscei pod spód szły tylko nakolanniki i ciepłe gacie :) żeby nabiał nie zmarzł :D

 

Aha kurtke kupiłem Euro-bike [Euro-Bike-Products] kurtka a'la windstoperowa :P za cene 160 nie można sie cudów spodziewać.

Obecnie w temp 10/-2 zakładam pod nią bluzę trekingową zakupiona w Decathlonie [ spot 180] i nawet po 18 km jest mi ciepło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...