Skocz do zawartości

[amortyzator] Sr sontour - jest zbyt twardy


Darvin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem Darvin kupiłem sobie nowy rower Centaurion backfire 500 i nie wiem dlaczego ale amorek w nim chodzi bardzotwardo nie ważne jakie są wyboje on i tak nie wejdzie. Myślałem nad zakupem nowego amorka Fox 29 jest taki na olx za 300 zł , a potem pomyślałem że jeśli z tym da się coś zrobić i może będzie dobrze działał to po co mam kupywać nowy. i jeszcze takie pytanie do was czy nic by mi nie pękło gdybym wtsawił do mojego roweru właśnie tego Foxa 29 sam nie wiem.Sory za orto pisane na szybko 

 

 

                                       PS. Nie piszcie mi że jak rozłoże amorek na części pierwsze przeczyszcze potem złoże, nawale tam smaru i popryskam wd 40 to wszystko będzie działał ludzie nie piszcie tak ponieważ wd 40 penetruje i w droższym amorku takim jak u mnie gdybyście popryskali to amor przestał by wam wogle działać a uszczelki by sie roztopiły 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS. Nie piszcie mi że jak rozłoże amorek na części pierwsze przeczyszcze potem złoże, nawale tam smaru i popryskam wd 40 to wszystko będzie działał ludzie nie piszcie tak ponieważ wd 40 penetruje i w droższym amorku takim jak u mnie gdybyście popryskali to amor przestał by wam wogle działać a uszczelki by sie roztopiły 

 

Aha

 

 

 

Fox 29 jest taki na olx za 300 zł

 

To jest prawdopodobnie to samo co masz u siebie tylko z naklejką FOX.

 

Skoro serwisować nie chcesz to pozostaje wymiana. Powietrzny SR Raidon to koszt około 700 zł a jest to najtańsze "powietrze" na rynku ( no oprócz SR XCR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wd 40 nikt Ci mówić nie będzie , bo to jest porządne forum a nie jakieś patenciarze i janusze. Tak jak wyżej - albo próba serwisu obecnego amora albo wymiana. Jak z Twoją wagą? Najlepszy na pewno był by amor powietrzny , bo możesz go sobie ustawić pod swoją wagę.

 

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...