Skocz do zawartości

[przyczepka rowerowa] adapter do nart


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

w Jakuszycach widziałem kilka osób z własnoręcznie zrobionymi adapterami na narty do przyczepek rowerowych, dzięki czemu można z dzieciakiem w zimie trochę pobiegać po śniegu. Pożyczenie na jeden dzień to 50pln (jeżeli jest dostępna, bo w Jakuszycach kojarzę tylko jedną wypożyczalnie która ma całe dwie sztuki), a nowe w zależności od modelu przyczepki (ja mam Qeridoo, do którego i tak nie ma fabrycznych adapterów) zaczynają się od 700pln.

 

Jednego malucha już mam, drugi jest w drodze a że lubimy w zimie pobiegać to chciałbym się w taki adapter zaopatrzyć, czytaj zrobić. Niestety nie znalazłem nigdzie postów/schematów/zdjęć kogoś, kto już to zrobił i chciałby się podzielić know-how.

 

Wiem, być może bardziej adekwatnym forum jest forum nart biegowych (tam też zapytałem), ale muszę spróbować również tutaj.

 

Cytując klasyka, pomożecie ?

 

pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

A nie lepiej kupić adapter kompatybilny z przyczepką? Ja mam przyczepkę Croozer (model ten co tutaj https://wozimysie.pl/croozer-kid-plus-2-2017) i zastanawiam się nad tym, żeby w coś takiego się zaopatrzyć. Szczerze mówiąc nawet nie brałam pod uwagę, że można taki adapter zrobić samodzielnie. Hmm, może jednak warto rozważyć taką opcję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...