Skocz do zawartości

[buty SPD] Wybór najlepszych za około 300-400zł


Blizzard

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję przed decyzją zakupu moich pierwszych butów SPD. Coprawda zakup przewiduję dopiero w marcu 2007, ale chcę wiedzieć wszystko (większość :() o poszczególnych butach które może mi zaoferować sprzedawca w sklepie. Chcę dokonać dobrego zakupu za rozsadną cenę, i nie przepłacać. Ważne aby były dopracowane, tzn. aby np. nie pekały klamry, nie ścierała się farba

 

Po wstępnym przeglądnięciu allegro wybrałem takie:

zaczynając od najdroższych:

 

- DMT Matrix RSX

- Shimano MTB SH-M225

- Shimano MTB SH-M181B

 

Co ewentualnie można dodać do listy i co najbardziej jest opłacalne, co ma najlepszy stosunek jakości do ceny?

A może ktoś zna buty które można dodać do tej listy

 

P.S.

Zależy mi na tym aby to były buty do XC, posiadały klamrę i były wytrzymałe, w miarę nieprzemakalne (w tym wypadku się nie znam na butach :P)

i najważniejsze: żeby wytrzymały kilka sezonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadne z tych butow nie sa nieprzemakalne... chcialbys jezdzic w lato w butach nieprzemakalnych???

osobiscie posiadam sidi bullet - zaplacilem za nie 440 PLN, nie maja klamry, nie sa nieprzemakalne ale... trzy rzepy trzymaja swietnie, wentylacja jest bardzo dobra, sztywnosc wystarczajaca, komfort jest naprawde wysoki, sa lekkie, no i po 4k km wygladaja prawie jak nowe (czesc zewnetrzna, wiadomo ze podeszwa jest porysowana)... tylko, ze sa drogie, jak na buty bez klamry... ale ja polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Ci polecić shimano 225 lub diadora skorpione carbon. Carbon na podeszwie naprawdę działa, sztwność jest super. Znajomi na takich jeżdżą i sobie chwalą.

Ja uzywam sidi action II srs, carbonu nie mają ale za to wykonanie super. Są troche mało sztywne, ale skoro używa ich Absalon to znaczy że mona na nich jeździć :) A że kupiłem bardzo okazyjnie, bodajże za 90GBP to jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...