Skocz do zawartości

[słupsk] może ktoś ze słupska lub okolic?


Dimek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...

jestem z okolic Lęborka, dokładnie Potęgowo.

mieszkam tu pół roku.

studiowałam w Słupsku i wtedy już prowadziłam eksplorację terenów- jednakże to były wieloktorne trasy Słupsk- Ustka=Słupsk.

Słupsk- Rowy- Słupsk.

Słupsk- Potęgowo- Słupsk.\

 

teraz mieszkając w Potęgowie tutaj powiększam rewiry. Planuję wypad do Słowińskiego Parku Narodowego, jazdę po plaży ;) i przepchanie roweru przed ruchome wydmy :)

Gdyby ktoś z moich okolic byłby chętny na wspólny wypad- ja bardzo chętnie.

 

mam 26lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja również ze Słupska. Aktualnie studiuję w Szczecinie, ale za tydzień będę w domu. Lat 20.

 

Po Czołpińskiej Wydmie super się chodzi jak jeszcze temperatura powyżej 25, to na tej pustyni ledwo człowiek idzie. Jeden krok do przodu, dwa do tyłu, bo piasek się usuwa. Ale i tak lubię tam jeździć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram się w sobote- o ile pogoda dopisze (a słyszałam, że ma być załamanie pogody;/) z mojej wioski jw- kierunek Łeba. Wpierw kieruję się na Gać i wjeżdzam na szlak- w Gaciach na wschód. Jechał ktoś???

 

raczej będę wracać pociągiem ( o ile w ogole jezdzi, bo nie znalazlam połączenia na stronie) bo bonusowo zabieram dziecia na tyły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram się w sobote- o ile pogoda dopisze (a słyszałam, że ma być załamanie pogody;/) z mojej wioski jw- kierunek Łeba. Wpierw kieruję się na Gać i wjeżdzam na szlak- w Gaciach na wschód. Jechał ktoś???

 

raczej będę wracać pociągiem ( o ile w ogole jezdzi, bo nie znalazlam połączenia na stronie) bo bonusowo zabieram dziecia na tyły :)

 

Jeżeli myślisz o żółtym szlaku w kierunku Żarnowskiej, a później do Łeby, to przejezdny będzie na pewno. Dużo kopnego piachu, zwłaszcza w lesie, od Żarnowskiej raczej trzymaj się asfaltu, szczególnie jak masz zamiar jechać z dzieckiem.

 

Fotelik, czy sztywne połączenie dla dziecka. W foteliku go/ją wytelepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotelik montowany na rame więc amortyzuje mocno. mówisz, że wytelepie na żółtym szlaku? czytałam co nieco, że łatwy poziom.

głównie raczej jeździmy po asfalcie, małych drogach+ troche polnych. w sumie to dość krótki już odcinek Gać->żarnowska (łeba) więc myślę, że zwolnimy tempo i damy rade.

 

dziś się nie wybraliśmy i tak bo spadł deszcz:/ może jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witajcie.

Jestem Filip ze Słupska i właśnie się zarejestrowałem.

Szukam osób do pogadania i pojeżdzenia, (choć teraz już pogoda niezbyt sprzyjająca).

 

Mam 26 lat i Chciałbym kiedyś objechać całe wybrzeże Morza Bałtyckiego.

Piszę że całe dlatego iż mam w planie objechanie wszystkich nadbałtyckich krajów brzegiem morza.

 

Pozdrawiam

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...