Skocz do zawartości
  • 0

Ostre w typowej ramie szosowej


Gość Cuki

Pytanie

Cześć wszystkim,

Jestem posiadaczem typowej ramy szosowej KTM. Jak każda nowsza rama nie posiada ona regulacji odsunięcia tylnego koła na hakach, możliwe jest tylko jedno prawidłowe ustawienie. Z racji, że jestem studentem z funduszem u mnie krucho, postanowiłem zrobić w tej ramie fix'a, lecz zadanie mnie przerosło. Długość łańcucha jest nie do wyregulowania, albo jest za długi i spada, albo za krótki i napięty, że strzela podczas jazdy i oczywiście bardzo ciężko pracuje. Skracanie i wydłużanie łańcucha nie pomaga ze względu na to iż ująć bądź dodać trzeba dwa ogniwa. Poszperałem w necie i znalazłem patent z półogniwami, jednak też się nie sprawdzają (sytuacja analogiczna do opisanej wcześniej). Moje pytanie brzmi czy ktoś próbował takiego druciarstwa upakowania fix'a w ramę bez regulacji?? Czy to jest w ogóle możliwe?? Uzbrojenie tego w przerzutki będzie mnie kosztować krocie (same klamkomanetki to luźno 250 zł), a kasy brak. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...