Skocz do zawartości

[1500] MTB Damski 27,5"


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jak w tytule, szukam damskiego roweru, w budżecie 1500zł na kołach 27,5" 

Mile widziana nowoczesna geometria i hamulce tarczowe. 

Ewentualnie może być męska rama, jednakże musi spełniać kryterium niskiego przekroku i być w miarę ładna. 

Widzieliście coś takiego? 

 

 

Btwin 520, spełniałby wymagania, gdyby to miał być rower dla faceta. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja żonie kupiłem Genesis Helena. Zerknij czy są jeszcze dostępne. Kupiłem w poprzednim roku za około 1700. Hamulce hydrauliczne. Jest z niego bardzo zadowolona. Póki co nic się z nim nie dzieje złego.

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.goride.pl/femi-line-275/kross-lea-r4-2016?gclid=Cj0KEQjw1ufKBRDYrqLzrY3dy88BEiQAPI_r4UazalDj4rjMxuTKFLiiN_kBBOoJD5TZQChPz9gdT3waAkAg8P8HAQ

 

może to podpasuje jesli genesisa nie traficie. 

W moich rejonach jakoś same Gianty w Intersporcie stoją :)


mozna ponegocjowac w sklepie, to chyba mocny sloping z tego co me oczy na żywo też widziały. I spory wybór rozmiarów. Tańsze wersje mają v-br. Wersja na 29 ale są 15,5 i sa też na kołach 27,5 

 

http://www.bdc-bike.com/sztywne-damskie/1965-trek-skye-s-wsd-17-29-gn-534325.html

 

http://www.bdc-bike.com/sztywne-damskie/1960-trek-skye-s-wsd-155-650b-ch-534320.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Ja żonie kupiłem Genesis Helena. Zerknij czy są jeszcze dostępne. Kupiłem w poprzednim roku za około 1700. Hamulce hydrauliczne. Jest z niego bardzo zadowolona. Póki co nic się z nim nie dzieje złego.

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Cześć, gdzie kupiłeś? Nie mogę go znaleźć w Polsce. Bardzo fajny rowerek.

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, gdzie kupiłeś? Nie mogę go znaleźć w Polsce. Bardzo fajny rowerek.

Z góry dziękuję

Kupiłem go w intersporcie. Tylko, że rok temu. Może będą jeszcze jakieś zapasy magazynowe. Zerknij jeszcze ewentualnie na Giant Kiv, był niewiele droższy.

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BJan OK, dziękuję, właśnie wczoraj tam byliśmy i tylko była Genesis Zeta z przerzutką tylną Tourney, także podziękowaliśmy :D. Też były tam Gianty, ale wydaje mi się, że tylko się płaci za ramę, ponieważ reszta osprzętu jest do kitu, albo trzeba dopłacić bardzo dużo. Szukamy czegoś na Alivio (przynajmniej z tył), sam mam Deore (klasa wyżej) i jestem bardzo zadowolony. Bardzo mi przepadł do gustu Lazaro Evolution V3 Lady, ale już żonie nie. Zresztą nie chce kupować przez Internet, ponieważ chciałaby najpierw przymierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kisko

Ten Lazaro też mnie się nie podoba, także rozumiem Twoją żonę :)

Generalnie to czego szukałem dla mojej, to aby miał koła 27,5 bo bardzo Jej się to spodobało, rama damska, w miarę nie najgorsze przerzutki i hamulce hydrauliczne.

Zerknij na to, według mnie bardzo ciekawa opcja http://esklep.intersport.pl/pl/product/151851/rower-giant-tempt-4-liv-w-27,5-7004044

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BJan Dzięki, bardzo ciekawa rama, ale przerzutka tylna Acera w takiej cenie... Wolę płacić więcej za Alivio zamiast hamulców tarczowych. Zresztą żona uważa, że koła 27,5 są za duże (?? ja mam 29 :D), nawet na ramie 15". Wydaje mi się, że nie kupimy tak prędko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jeździła na kołach 26. Jak wsiadła na mój 27,5 powiedziała, że nigdy więcej 26 :) Ale faktycznie, 29 były dla Niej za wielkie i "niewygodne". Ma jakieś 164 wzrostu, także nic dziwnego :) Dotykając tematu hamulców, również już nie Ona nie chce wracać do Vek. Powiedziała, że tarczowe są o niebo lepsze.

Ja nie za bardzo patrzyłem na przerzutkę, poza tym według mnie taka spełnia swoją rolę do zastosowań leśnych/szutrowych. Ewentualny koszt wymiany na przyszłość niewielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BJan Właśnie dzisiaj byłem jeszcze raz w mieście, aby zbadać teren i bardzo mi przepadł do gustu ten rower http://www.markowerowery.pl/rower-giant-liv-tempt-3-2017-1541.html. Dzięki jeszcze raz za podpowiedź, to jest podobna rama z lepszym osprzętem, ale podejrzewam, że cena końcowa będzie w granicach 2300 zł. No cóż, to już jest cały komplet osprzętu na dobrym poziomie (wystarczy zerknąć, nawet ja nie mam tak dobrze :D). Niestety, niepotrzebnie wcześniej wysłałem żonie zdjęcie Krossa Lea R6, który moim zdaniem "wygląda" lepiej (ale tylko tyle), a kosztuje zaledwie 150-200 zł taniej. Jednak nie ma nawet co porównać. Jutro jak się uda pojedziemy razem, zobaczymy co to to będzie :D. Życzę sobie powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BJan Dzięki, dzisiaj mieliśmy jazdę próbną i tylko powiem, że lepiej się jeździ tym Giantym niż moim Bullsem :laugh:. Chyba ja jestem bardziej zadowolony, że wybór nie padł na różowy potwór  :laugh:. Dziękuję jeszcze raz  :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...