Skocz do zawartości

[trenażer] Tacx Blue Matic


yetz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

mam na sprzedaż bardzo mało używany trenażer firmy tacx, model Blue Matic. 

Sprzęt zakupiłem w październiku 2016 i od tego czasu użyłem go maksymalnie 5 razy. Trenażer jest w stu procentach sprawny, stan oceniłbym na 9.9/10, po prostu nie potrafię przemóc się do tego rodzaju treningów na rowerze, więc urządzenie stoi w kącie pokoju i zbiera kurz. Wszystko jest oczywiście kompletne, są wszystkie części, gratis mogę dorzucić oponę do trenażera z decathlona (nie pamiętam dokładnie jaki to rozmiar - pasuje na moją 29 calową oponę w rowerze crossowym). Trenażer ma ważną gwarancję do października roku bieżącego, posiadam fakturę zakupu. 

Cena jaka mnie interesuje to 400zł, co jest ceną atrakcyjną biorąc pod uwagę, że nowy trenażer kosztuje 560zł+50zł opona. Bardzo mocno preferowałbym odbiór osobisty w Warszawie. Jeżeli nie, do wysyłki należy doliczyć pewnie jakieś 40zł ze względu na gabaryty i wagę trenażera. 

tacx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...