Skocz do zawartości

[stery]Jakie stery IS42/52?


Brombosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Składam sobie powoli części do mojego KTMa i przyszła kolej na stery. Zanim jednak coś kupię to chciałbym się zapytać czy stery zintegrowane drop-in w rozmiarze IS42/52 to zawsze taki sam standard? I jeśli tak jest, to które tak do 200zł byłyby najlepsze? Oryginalnie w tej ramie montowane były stery Ritchey Comp Logic Zero. Rama Lycan 272 2014. Poniżej foty główki ramy:

 

2017_06_20_19_17_44.jpg
 
2017_06_20_19_17_55.jpg
 
Z góry dzięki za pomoc w wyborze.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica osadzenia jest standardowa różnice mogą występować przy kątach - 36° lub 45°, w twoim przypadku jest ten drugi bo na takim są stery Ritchey'a .

Do 200zł dostaniesz świetne Cane Creek z serii 40 lub nieco tańsze Dartmoor Blink.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pomijając średnicę zewnętrzną i kąty fazki, głębokość na jaką się je wciska w ramę będzie taka sama w przypadku każdych sterów w tym standardzie? Bo to właśnie tu miałem największy dylemat, żeby się nie okazało, że jedne są za krótkie a inne wystają. A co do tych cane creek 40 to chyba będzie to, na zagranicznych forach porównują je do hope czy innych topowych marek. Na alledrogo nic lepszego nie znalazłem, jedynie takie same tylko, że w karbonie za 100zł więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...