Skocz do zawartości

[planowanie trasy] potrzebne poprawki


adom

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

w te strone nigdy nie jechalem wczesniej wiec droga mi jest zupelnie obca.

 

Ten szkic co na obrazku to wlasciwie powstal z automatu - poprosilbym o jakies ewentualne poprawki / zmiany od osob znajacych okolice.

 

Dzis dowiedzialem sie ze odcinek Nowy Dwor Mazowiecki - Wyszkow (droga 62) nie ma pobocza i jest dosc mocno uczeszczana tak wiec ten odcinek powinienem zmienic.

 

Po dziurach pojade , bardziej chcialbym uniknac oddechu tirow na plecach.

 

Dzieki.

 

 

Clipboard_Image.jpg

 

 

dodano

tuatj link do lepszej wersji:

https://i.imgur.com/JA488F1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Odcinek Serock - Wyszków możesz śmiało pojechać przez wioski wzdłuż rzeki (Bug). Asfaltem, mały ruch: Kania Polska -> Popowo Kościelne -> Jackowo Dolne -> Barcice -> (mocny podjazd) Somianka -> (tu mały kawałek poza asfaltem przez pola, droga dobra) Kręgi -> Tulewo -> Rybno -> Rybienko Stare -> Wyszków. Trasa dosyć malownicza doliną Bugu, sporo fajnych miejsc i zabytków do obejrzenia. 

 

Odcinek Wyszków - Brok możesz: Wyszków kierunek na Białystok -> zjazd na Zakręzie -> Turzyn -> Brańszczyk -> Nowy Brańszczyk -> Udrzynek -> Udrzyn -> Brok. W zasadzie sam gładki asfalt, tylko odcinek Udrzyn - Brok (około 10 km) piach, ale przyjemnie przez las prościutko. 

 

Pozdrawiam, Grzegorz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c1ach

tak sie przyzwyczailem do programu Base Camp, ze calkowicie zapominam o google. Juz nagminnie wrecz ograniczam sie do wytyczania tras tym programem  - musze zmienic nawyki koniecznie :) dzieki.

 

@GrzesPL

takiej odpowiedzi wlasni ooczekiwalem !! - dziekuje serdecznie - konkretnie i na temat - ten odcinek wlasciwie narysowales za mnie. Dzieki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

 

 

takiej odpowiedzi wlasni ooczekiwalem
 

 

Bardzo proszę ;) Moje rodzinne tereny, praktycznie każdy kamień przy drodze znajomy. Cieszę się, że mogłem się przydać ;) 

 

Miłej wycieczki, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio szukalem czegos lepszego niz Google (szczegolnie jesli chodzi o sciezki lesne, itp) i znalazlem http://openrouteservice.org/ - trasy liczone wg danych OpenStreetMap + dodakoto mozna wybrac czy rower MTB, czy inny, itp, mozna dodawac punkty posrednie, itp. Polecam. Kilka razy liczylem dlusze trasy w mojej okolicy i sprawdza sie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...