Skocz do zawartości

[rower crossowy] okolice 3500


lisus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do zakupu nowego roweru, wydaje mi się że moje parametry spełniają rowery crossowe. Jeżdżę głównie szosę ale zdarzają się także szutrowe trasy oraz jazda w deszczu więc kolarka odpada. Zależy mi na w miarę cienkich oponach, aby jazda po asfalcie sprawiała przyjemność.

 

Zainteresowałem się poniższy modelem

www.salonrowerowy.pl/giant-roam-0-disc-2017.html

 

co możecie o nim powiedzieć? nigdzie nie znalazłem żadnych infromacji ani opinii jestem otwarty na porady i sugestie.

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie stacjonarnym z pewnością możesz jeszcze liczyć na upust, sprawdź czy masz w regionie salon Gianta. Zobacz też recencję na youtube. W tym sezonie ramy tego producenta są przeprojektowane i o niebo lepsze niż zeszłoroczne. Gdybyś się zdecydował i zakupił, chętnie prosiłbym o zdjęcia bo na żywo widziałem jedynie niższe modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycję przejdę się też do salonu oferującego rowery Fuji i zobaczę jaką cenę zrobią mi na miejscu. Jeśli masz jeszcze jakieś propozycje to z chęcią ich wysłucham

 


Znalazłem jeszcez jeden ciekawy model niestety nie jestem w stanie zweryfikować jak wypada na tle konkurencji:

https://www.rove.pl/rowery-kolekcje/rowery-gt/cross-city/transeo-1-0-steel-blue-neon-green-2017.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten giant roam 0 2017 też się podoba. Wszyscy na tym forum polecają przeważnie Rometa albo unibike. Ale osprzęt to nie wszystko rama też się liczy i przede wszystkim ma się podobać :) 10% rabatu na kolekcję 2017 można dostać(sprawdzone) i dołożyć do lepszych hamulców. Jak ktoś kupi ten model to chętnie poznam opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

parę dni mnie nie było, jeżeli chodzi o sztycę karbonową powiem szczerze ze jeżdżę głównie po asfalcie natomiast sam rower jest bardzo komfortowy, przymierzałem zarówno cuba jak i jakiegoś przecenionego specializda i na tym giancie czułem się najbardziej komfortowo, jedną z rzeczy dla których go kupiłem to amorek powietrzny, chciałem zobaczyć z czym to się je i jestem bardzo zadowolony z jego działania i połykania nierówności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...