Skocz do zawartości

[MTB 29" do 3300 zł] Cube Analog blue'n'flashorange vs. Merida Big Nine 300 vs. Romet Mustang 1


Charls

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Mustang 27.5 jest dostepny od ręki, co o nim myślicie? Czy to jest 100% to samo co w 29" czy ma inny amorek? Pytam ponieważ jestem skłonny zejść z 29 na 27.5 cala

Rower Romet Mustang 27,5 1 2017

https://www.olx.pl/oferta/rower-romet-mustang-27-5-1-2017-CID767-IDkw5pE.html

Można to tylko określić na podstawie modeli 2016 (ale skoro ten jest dostępny to zapewne jest zeszłoroczny). Osprzętowo 27,5 i 29 były identyczne jedyna różnica to powietrzny amor z blokada z manetki (Raidon RL) w dużym kole i sprężyna z blokadą na goleni (Raidon LO) w średnim.

Jaka jest rzeczywista specyfikacja dla modeli 2017 to tak naprawdę nie wiadomo (nawet sami w Romecie nie wiedzą) . Mustang 1 '17 wg katalogu i strony www ma specyfikację identyczną z rocznikiem '16 ale jak dali tegoroczny egzemplarz do testów w bikeBoard to była to wersja z dwublatem https://www.facebook.com/bikeBoard/posts/10154906050472911 . Póki fizycznie nie pojawią się na rynku to nie dowiemy się jak jest naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro znalazłem za 3700

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Rocznik 2017 ma być po 3750 a ja kupiłem 2016 za 3400 bo nie do końca jestem pewien że będzie ta sama specyfikacja...

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak może być... Bo sprawa wygląda podobno tak ten sprzedawca który zakontraktowal w poprzednim roku to dostanie a ten który nie zakontraktowal nie ma możliwości zamówienia tego roweru... Rozmawiałem z lokalnym sprzedawca

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ja też myślałem że nie ma... Zacznij od allegro i olx potem wyszukuj lokalnych i dzwoń, mi udało się zrobić przymiarke ale do 1 znalazłem w Wawie ale kolo uparty nie chciał z ceny zejść a teraz na allegro opuścił 400

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Sam jestem ciekaw ile tych mustangów się pokaże jak wejada z nowym rocznikiem...

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok na pewno to zrobię bo na temat Mustanga 1 jeszcze coś się w sieci znajdzie a na temat 2ki tylko oficjalna stronka...

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Nawet teraz masz w ramie 19" na allegro na 29 za 2649....

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi ale zawsze jest 14 dni na zwrot... Mi jedynie w 1 nie podobał się lakier bo świeci się jak psu jajca... W 2 pewnie będzie to samo, a reszta ok, bez zastrzeżeń, a nawet udało się nim pojeździć...

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wawa nick allegro rowery-warszawa maja w rozmiarze 19" i 21" oba mierzylem ale cena 3199

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

19" ma odprysk lakieru, nad zadzwoń i probój zbić cenę...

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie sądzić jak kolega już zamówił :bye2:

Niby jak ma to wyglądać - że kto ma farta to zamówi w niższej cenie, a cała reszta szczęśliwców w maju lub czerwcu zapłaci ponad 4 k :icon_question:

 

Myślałem że pisał o roczniku 2016 a jedyne jakie mi się udało znaleźć były po ponad 4k. Na stronie M2 2017 jest 3750. Skoro ktoś już kupił tzn że one były wcześniej dostępne i się wyczerpały i teraz robią nową serię? I co do Mustanga 1 ciekawe ile on ma  w końcu tarcz z przodu, w opisie 3, w egzemplarzu testowym jaki miał BikeBoard 2. Paranoja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy w teście był mustang 1 czy mustang 1 rline... Ja testowałem z 3 tarczami obie 1-ynki na stronie masz roczniki 2017 które w obecnej chwili nie są dostępne... Ja wziolem 2016 nie chce tyle czekać

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...