Skocz do zawartości

[opona] Vee Crown Gem 27.5


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Szansa pewnie suaba, ale zapytać nie zaszkodzi. Czy ktoś posiada/posiadał rzeczonego w tytule papucia?

 

Głównie biega mi o porówanie realnych rozmiarów z deklarowanymi oraz takoż samo co do wagi, gdyż z własnego doświadczenia wiem, iż Vee ma w zwyczaju zaniżać rozmiarówki i zawyżać wagi dość konkretnie...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Kłaniam,

 

Natenczas "potaniości" znabyłem WTB Ranger 2.8 Tough, który okazał się bardzo przyjemnie pasować do ramy.

 

33893697136_3e1a9c2523_c.jpg

 

 

Test bojowy jak przygodzi w Lany Poniedziałek.

 

Jednakowoż, zakładanie tego papucia na obręcz i35 ASYM to jest jakaś miedzynarodowa, podpadająca pod łamanie Konwencji Genewskiej pomyłka  :angry2:

 

Plasticzna łyżki łamia się, ze stalowym rdzeniem gną się, knykcie odarte ze skóry do gołego mięcha, kończacy się repertuar przekleńst...

 

Ja rozumiem, że to ma być ciasno, bo tjublesredy, ale mam takie wrażenie, iż Panowie Chińczykowie w Kitaju tak dla dżołka wszystkie obręcze niby 650b tak po prawdzie zrobili 655b  :huh:  :wacko:  :blink:

 

Szacunek...

I.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kłaniam,

 

Jednakowoż, zakładanie tego papucia na obręcz i35 ASYM to jest jakaś miedzynarodowa, podpadająca pod łamanie Konwencji Genewskiej pomyłka :angry2:

 

Plasticzna łyżki łamia się, ze stalowym rdzeniem gną się, knykcie odarte ze skóry do gołego mięcha, kończacy się repertuar przekleńst...

 

 

Szacunek...

I.

U mnie na ta obręcz od jednej strony opony zakładam praktycznie rękami, a na drugiej złamałem kilka łyżek. Było tak na 2 oponach. Może to dzięki tej asymetrycznosci [emoji6]

 

Wysłane z mojego 5045X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...