Skocz do zawartości

[rama] co to za rama ?


KiperNoster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 rozgladam się za używanym rowerem crossowym i mam możliwość kupna od znajomego takiego roweru, jest jeden problem nie mam pojęcia jaką ma ramę. Jestem zainteresowany kupnem ponieważ ma okey osprzęt posprawdzałem na ile się znam i technicznie też jest okey prócz paru rysek i rdzy na linkach. Obszukałem cała ramę i nie znalazłem żadnych emblematów czy nazwy marki, napisy ktore są na nim aktualnie są to naklejki i nie chce mi się wierzyc ze producent jakim jest według naklejek focus tak by oznaczyl ramę. Jak sądzicie czy jest ona pomalowana przez kogos i orginalne oznczenia są pod lakierem czy jest to rama no name i na nią załozone markowy osprzęt ?

images (2).pdf

images.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co jest nie tak w tych oznaczeniach, że Ci się nie podoba? W sumie to całkiem prawdopodobne, że to rzeczywiście Focus Black Stone z jakiegoś starego rocznika. Po co ktoś miałby imitować tak dokładnie oznaczenia?

Możesz poszukać czegoś charakterystycznego dla marki np. porównać kształt haka przerzutki z oryginalnymi jakie montuje Focus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki są przyklejona na lakier, wydaje mi się ze można by je odkleić, a chyba producenci namalowywują nazwy firmy i modeli i to mi nie daje spokoju z tym rowerem. Nie ma też żadnej tabliczki z rozmiarem czy logiem, tylko ta naklejka z numerami pod spodem ale nie wiem co one oznaczają. 

 

https://www.tokyocycle.com/bbs/media/focus-black-stone.3/

 

tutaj znalazłem zdjęcie orginalnej ramy i na oko laika jest podobna geometrycznie ale linki są inaczej poprowadzone.

 

Przejechałem się nim i pasuje mi rozmiarem i jest lekka jak na tak duża rame, i zastanawiam się czy warto kupić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...