Skocz do zawartości

[1200-1400] trekking/cross dla kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 


Szukam dla kobiety roweru trekkingowego w kwocie jak w temacie, chociaż najlepiej chciałbym zmieścić się w kwocie 1200.


Znalazłem takie aktualne oferty i proszę was o porównanie co jest warte zakupu oraz ewentualne inne propozycje.


Żona ma 165 cm wzrostu, dlatego rama pewnie 17 cali.


 


http://allegro.pl/mocna-trek-senatore-v2-lady-2xacera-sr-suntour-i6748019951.html


pytanie czy warto dopłacać do


WYPASIONY TREK SENATORE V3 LADY / ALIVIO / BLOKADA (6742255449) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


 


ROWER TREKKING ROMET GAZELA 3.0 Alivio Prądnica (6699881204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


 


Trekking MONTERIA FUTURA 3.0 Shimano ALIVIO (17'' (6739649322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


 


Tutaj trochę naciągnięty budżet


CONE CROSS 3.0 DISC - Hydraulika, Shimano DEORE ! (6745509758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


 


Rower ma służyć do rekreacyjnej jazdy po mieście, parku etc. Biorę pod uwagę również rower crossowy i jego doposażenie w błotniki, oświetlenie, koszyk...


 


Przejrzałem poprzednie tematy o podobnej treści jednak niektóre z propozycji są już nieaktualne bądź też pojawiły się nowe oferty, dlatego założyłem temat wybrać coś z aktualnej oferty.


Z góry dziękuję za pomoc.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być jazda typowo rekreacyjna, może warto pomyśleć o rowerku z piastą wewnętrzną, np. coś takiego:

http://allegro.pl/rower-miejski-28-romet-moderne-nexus-7-wyprzedaz-i6686029976.html

 

Piasta Nexus7 jest właściwie bezobsługowa i bezawaryjna.

Moja żonka jeździ rowerkiem Kross Mansfield Park Pro z taką przerzutką od 9 lat i w życiu nie zamieniłaby go na inny.

W tym roku zmieniłem jej łańcuch na nowy, wymieniłem pedały (stare miały już luz) i przynajmniej kilka kolejnych tysięcy km powinno być spoko.

Piasta z przerzutką wielobiegową ma dodatkową zaletę, że ma wbudowany hamulec typu "torpedo", lubiany przez kobiety.

Ten zalinkowany nie ma chyba hamulca tylnego v-brake. Sugerowałbym znaleźć taki rowerek, który ten "trzeci" hamulec posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...