Skocz do zawartości

[Rower] Czy jest warty 250zł?


Ciemny5757

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poniżej wklejam wiadomość z gościem od którego patrzyłem rower

Rower TrexStar EXCELSSION koła 26'

''sprzedam rower cross country-TtrexStar Excelssion Stan dobry do małych regulacji(napęd,hamulce).rama 19,5cala(długośc rury podsiodłowej 55cm),mostek kierownicy-UNO.Manetki hamulców TEKTRO ECLIPSE(lewa nowa)przedni hamulec V-BRAKE nowe klocki.tylni Hamulec tarczowy mechaniczny SF-DB 03 nowe klocki.opony miękie MAXXIS 26X2,1. Piasty lepszy model niż fabrycznie montowane.napęd 3x7 zębatki stan b.dobry podobnie łańcuch.manetki pżerzutek SUNTOUR X-PRESS.Tylnia pżerzutka nowa shimano mega range comfort 050.przednia shimano standartowa.przedni amortyzator SUNTOUR SR X.C.M .Nowe siedzenie Wader,licznik kilometrów SIGMA sport BC 500.Nowe plastikowe błotniki,wymienione na nowe wszystkie linki i uszkodzone pancerze.fajny rower za niewielkie pieniądze.polecam''

Czy jest wart te 250 zł?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia nie wiele zmieniają, bo w sumie to mało na nich widać, ale jeśli faktycznie jest tak jak sprzedający opisuje, to wg. mnie nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz. Trzeba by było zobaczyć na żywo.

 

Powiem tak znajomy był i patrzył bo gościu jest ode mnie 400km. Z tego co mówił znajomy to amorek jest do czyszczenia luzy lekkie ma. a reszta jest do regulacji rama ma małe odpryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to decyzja należy do Ciebie, rób jak uważasz. Znasz nasze zdanie, znajomy oglądał, więc już chyba tyle w temacie :)

 

A nawet gdyby rower okazał się w kiepskim stanie, to zawsze możesz poszukać używanych części, żeby go trochę podratować. 250 zł to nie jest majątek, więc w razie czego świat się nie zawali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...