Skocz do zawartości

[tuning/ sprzedaż] Kross Hexagon R6 2015 (amortyzator, koła, hamulce)


Borsuczy

Rekomendowane odpowiedzi

Piter233, ciekawe jest to co mówisz, nie wiedziałem że połączenie osi 15mm z przodu i normalnej rury sterowej, tak upośledzi wybór amorka. W życiu bym na to nie wpadł. :D Pisałem faktycznie wcześniej o osiach 15mm, że chciałbym je mieć, w sumie nie wiem po co... Ale w tych piastach Novateca, które znalazłem na allegro, z przodu jest oś 9mm, a z tyłu 10mm. Więc ten problem mnie nie dotyczy.

Na napęd w swoim rowerze nie narzekam, jest ok. Suport i korbę pewnie będę zmieniał kiedyś na inne, bo obecne wiecznie działać nie będzie, a póki co jest ok. Z hamulcami trochę gorzej. Samo działanie ich jak są sprawne jest całkiem spoko, jednym palcem mogę zablokować tylne koło podczas jazdy, wymaga to trochę siły ale da się, mam w nich nieszczelności i muszę się nimi zająć, wysłać do firmy która robi uszczelnienia, albo zmienić na nowe hamulce. Hamulce działają dobrze, nieszczelności które są powodują jedynie lekkie zapowietrzenia, ale i tak dobrze hamują. Tak czy siak, na razie jest ok, rower dobrze hamuje, napęd jest sprawny i zadbany więc wszystko to na razie zostaje jakie jest.

Teraz jedynie muszę zmienić piasty i będzie ok. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...