Skocz do zawartości

[rower do oceny] Marin Lombard Elite


Orzelek

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o ocenę roweru http://www.marinbikes.com/pl/bikes/description/2017-lombard-elite-pol

Nigdy nie miałem do czynienia z osprzętem Sram, nie wiem nawet jak zaszeregować modele zastosowane w tym rowerze.

Oglądałem Mariny na targach rowerowych w Kielcach i zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie - elegancka stylistyka, dobre wykonanie...

Potrzebuję roweru do szerokiego spektrum zastosowań, od miasta po weekendowe wycieczki, teren zróżnicowany. Obecnie mam MTB.

Alternatywą jest chyba Merida Cyclo Cross 500, za którą przemawiają do mnie dodatkowe klamki hamulcowe.

Aha, dodam, że cena tych rowerów to dla mnie kosmos, więc muszę dobrze wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyclo Cross to przełaj,  geo będzie typowo sportowe więc wycieczki weekendowe na nim średnio. Zależy jaki dystans. Czytałem opinię ostatnio na grupie Szajbajk na fb.Właściciel wypowiadał się o tym rowerze- 50km maks wycieczka.

 

Mi po przesiadce z mtb na kierownice typu baranek bardzo brakowało klamek.. Myślałem nawet aby sobie wrzucić do mojego gravela jednak po całym sezonie stwierdzam, że tylko by to zawadzało na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam w/w Meridę i nie zauważyłem żadnego dyskomfortu przy odległościach 50/100+. Powiem więcej. Jest dużo wygodniej niż na 29erze. Ale prawda jest taka, że musiałem sporo kombinować z ustawieniem siodła, kierownicy, klamek itp by uzyskać idealny komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...