Skocz do zawartości

[Łańcuch] Problem z dobraniem korba<=>wolnobieg


Hanto

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pytanie co do rozłączenia tych nitowanych blatów , ktoś może wie czy lepiej ciąć łebki i próbować wybić punktakiem czy bez cięcia od wewnętrznej walić?

 Zdecydowanie ciąć lub odwiercać wiertłem i dopiero potem wybijać wybijakiem. Jak dali solidne nity, to bez odcięcia/odwiercenia nie wybijesz go, tylko albo sobie zrobisz krzywdę, albo pogniesz/połamiesz blat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , chwilę mnie nie było ale praca,dom itp. mnie pochłonęły. Zsumowałem wszystkie Wasze cenne porady i uporałem się z problemem :) niestety NW odpuściłem ponieważ stwierdziłem że przy braku Dremela lub podobnego mu narzędzia była by to rzeźba w G......Biorąc do serca wskazówki otworzyłem kilka Budweiserów, chwyciłem pilnik, puściłem muzykę i zacząłem zbierać ząb po zębie z grubości blatu , po godzinie detailingu zęby były takie że boję się co będzie jak zarypie w nie kostką a łańcuch 3/32 leży jak ulał. Dziękuje zatem wszystkim którzy pochylili się nad tematem i doprowadzili do ponownego uruchomienia mojego przecinaka :laugh: w załączniku fotki..., jak tak patrze na niego to myślę że na zimę zapodam agresywniejszy kapeć i jakiegoś homemade gravela stworzę :laugh:  

 

PS. Budweiser był w promocji to też pisząc posta kończę co nakupiłem :sweat:  :sweat: zdrówko cykliści!

post-196286-0-91308200-1480023729_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...