Skocz do zawartości

[Bidon] Author Termo


Fiodor

Rekomendowane odpowiedzi

Bidon-termos firmy Author

koszt: 30 zł

 

 

aut1.jpg

 

Wykonany z nietoksycznego tworzywa, nie wchodzącego w reakcję z gorącymi płynami. Utrzymuje ciepłotę płynów przez kilka godzin. Pojemność 0.5 l. Ustnik kryty przezroczystą pokrywą, chroniącą przed kurzem i błotem. Kolor: srebrno-czarno-czerwony, srebrno-czarny.

Bidon dla authora wykonuje firma polisport z portugalii.

 

Kupiłem go bo miałem dość bidonów z których końcówki najpierw muszę wylizać kurz a potem pić, tyczy się to isostara np. choć miałem dwa modele z przykrywką i bez, obydwa o kant dupy potłuc. Jak się sprawuje nowy bidon? dobrze, chłodny napój jak i ciepły utrzymuje dosyć długo, nie chlapie na boki czy ścianki pokrywki, nie łapie syfu na ustnik, nie śmierdzi od nowości kapciem i jest w pełni rozbieralny, tzn. można wyciągnąć środek czyli pojemnik do którego wlewa się płyn (bezproblemowe domycie po "exkluzywnych" napojach, bądź wyskrobać, np. po budyniu, weź człowieku zrób to samo z bidonem isostara!), dalej wyciągnąć gąbeczkę która oddziela zewnętrzny "bidon" od wewnętrznego.

Bidon godny polecenia.

 

 

P2252865.JPG

 

P2252864.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1. Jak jest z pochłanianiem zapachów? To znaczy, czy można dobrze domyć bidon aby nic nie było czuć, czy jednak coś pozostaje?

2. Czy pojemność to rzeczywiście pół litra? Ja mam bidon termiczny Tacx, który ma teoretycznie pojemność 500ml, a w rzeczywistości mieści się około 450ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny z logiem tacx, jest kilka róznych wersji ale w rzeczywistości jest to to samo.

Używałem go może 2 razy w ciągu roku... W zimie przy ok 0-5*C herbatka była ciepła tylko przez ok 40-45minut, z zimnym napojem nie testowałem.

Nie oceniam bidonu, bo nie mam żadnego porównania i praktycznie nie korzystam z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1. Jak jest z pochłanianiem zapachów? To znaczy, czy można dobrze domyć bidon aby nic nie było czuć, czy jednak coś pozostaje?

Szczerze mówiąc kawy tam nie lałem, zawsze po przejażdżce go płuczę i nie śmierdzi, większość to getorade bądź powerade, więc nawet jakbym zostawił to że tak powiem zaśmiergnie się ładnie :(

 

2. Czy pojemność to rzeczywiście pół litra? Ja mam bidon termiczny Tacx, który ma teoretycznie pojemność 500ml, a w rzeczywistości mieści się około 450ml.

Ciut więcej niż pół litra, cały powerade wchodzi (500ml) i jeszcze zostaje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące szczelności zamknięcia, czy wywrócenie go do góry dnem nie spowoduje wylania się płynu?

wiem że w koszyku na rowerze to nie jest problem raczej, ale chciałbym mieć termobidon który mogę wrzucić w plecak i nie bać się o pozostałą zawartość

 

jak długo w warunkach jesiennych 10-15st.C jest utrzymywane ciepło płynu, np. bardzo ciepłej herbaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...