Skocz do zawartości

[Rower] Pierwszy MTB do 2500.


ks6970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam mojego pierwszego MTB, wiem ze tematow jest duzo ale cięzko cos z nich wywniskowac :) moze tutaj coś się uda. Tak jak w temacie cena do 2,5tys. Myslalem o rockrider 560 z decathlonu, albo ewentualnie ten 580 Jezeli jest naprawde roznica w osprzecie. Problem ze zostaly tylko rozmiary 165-175 ;/ moj wzrost to 176 -wiec te rowery pewnie małe? myslalem tez o jakims rowerku z firmy kross ale duzo osob pisze ze kross slabo w tym przedziale cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główna różnica to widelec powietrzny który można lepiej dostosować do wagi i kaseta 10 rzędowa , jednak napęd w modelu 560 mimo, że 3X9 jest na bardzo dobrym poziomie.

Różnica ceny spora 2099/2799 ... nie jestem pewny, czy przy takiej różnicy opłaca się 580 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockrider 580 to bardzo dobrze złożony rowerek (napęd na Deore , powietrzny amortyzator , piasty z łożyskami maszynowymi) i jeśli możesz do niego dopłacić to warto . Rozmiar M (17") jest w sam raz na twój wzrost , kolejny L (19") byłby zdecydowanie za duży. Jeśli chciałbyś zmieścić się w budżecie dobrą propozycją byłby zeszłoroczny Unibike EVO http://www.bikko.pl/rower-gorski-unibike-evo-27-5-2015.html (napę 3x10 na Deore , korba Hollowtech na octalink , amor XCR) - tu również sugerowałbym 17". Dla pewności podaj jeszcze długość nóg (od ziemi do krocza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...