Skocz do zawartości

[korba] czy to bedzie dzialac?


krystuss

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie chcialbym wrzucic to swojego bika (merida kalahari 580) korbe szosowa bo brakuje mi juz przelozen a jeszcze tylko po szosie na oponkach 26x1.0 .Interesuje mnie korba3-rzedowa jednak problem lezy w tym ze najmniejszy blat moze mi ocierac o rame :\ przymierzylem jakas stara korbe shimano z najmniejszym blatem 28 i ocieral mi o rame dodam ze suport mam 113,5mm dzisiaj wykopalem sobie cos takiego:

http://www.allegro.pl/item127396337_szosow...wheel_nowy.html

 

firma cudowna nie jest ale moze troche sie na tym pokreci.. ktos zna ta korbe?moze cos o niej powiedziec?

chcialbym zapytac czy taka korba badz podobna (cos z Shimano np Sora albo Tiagra badz cos z firmy Miche itp) bedzie pasowac mi pod rame? mysle tutaj o korbie3-rzedowej.W najgorszym wypadku kupie 3rzedowke i wykrece najmniejszy blat ale wolalbym tego nie robic :D wiem ze korby Truvativa sa pod suporty 113,5 (sam mam teraz Truvativa Fived 22/32/42) wiec moze cos z tej firmy z najmniejszym blatem 30 by sie zmiescilo..?no i na koniec jak z przerzutka?jak wrzuce na przod np Sore to bedzie wszystko cacy? prosilbym o szybka odp bo juz zamierzam cos dzialac w tym kierunku bo mlynki juz mi sie znudzily...pozdrawiam i dzieki za kazda sugestie:)

 

P.S taki sam temat dalem w dziale Naped ale nie cieszyl sie zbytnim powodzeniem..jesli jest to problemem to prosze moderatora o usuniecie go stamtad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie chcialbym wrzucic to swojego bika (merida kalahari 580) korbe szosowa bo brakuje mi juz przelozen a jeszcze tylko po szosie na oponkach 26x1.0 .Interesuje mnie korba3-rzedowa jednak problem lezy w tym ze najmniejszy blat moze mi ocierac o rame :\ przymierzylem jakas stara korbe shimano z najmniejszym blatem 28 i ocieral mi o rame dodam ze suport mam 113,5mm dzisiaj wykopalem sobie cos takiego:

http://www.allegro.pl/item127396337_szosow...wheel_nowy.html

 

firma cudowna nie jest ale moze troche sie na tym pokreci.. ktos zna ta korbe?moze cos o niej powiedziec?

chcialbym zapytac czy taka korba badz podobna (cos z Shimano np Sora albo Tiagra badz cos z firmy Miche itp) bedzie pasowac mi pod rame? mysle tutaj o korbie3-rzedowej.W najgorszym wypadku kupie 3rzedowke i wykrece najmniejszy blat ale wolalbym tego nie robic ;) wiem ze korby Truvativa sa pod suporty 113,5 (sam mam teraz Truvativa Fived 22/32/42) wiec moze cos z tej firmy z najmniejszym blatem 30 by sie zmiescilo..?no i na koniec jak z przerzutka?jak wrzuce na przod np Sore to bedzie wszystko cacy? prosilbym o szybka odp bo juz zamierzam cos dzialac w tym kierunku bo mlynki juz mi sie znudzily...pozdrawiam i dzieki za kazda sugestie:)

 

P.S taki sam temat dalem w dziale Naped ale nie cieszyl sie zbytnim powodzeniem..jesli jest to problemem to prosze moderatora o usuniecie go stamtad ;)

 

bedzie pasować ,tylko potrzebny bedzie suport odpowiedniej długości

przerzutka szosowa , albo górska z odpowiednią pojemnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(sam mam teraz Truvativa Fived 22/32/42)

 

na pewno potrzebujesz 52 zębowego blatu? I do tego najmniejszy blat? Jeżeli jeszcze nie jezdziłes na 48 zebowym blacie to wypróbuj go :unsure:

Ja teraz bede jezdził tylko na blacie 48 i wrażenia niedługo opisze. Pozdrówka..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...