Skocz do zawartości

[okulary rowerowe ] okropnie niefajnie parujące szybki...


szymonski

Rekomendowane odpowiedzi

Emka wszystkim, posiadam okularki od force, kupiłem je za około 150 zł. W zestawie mam 3 szybki na każdy warun, wiadomo. Mój problem polega na tym że te szybki bardzo szybko zachodzą para... Wydaje mi się że najbardziej i najszybciej parują te przezroczyste, a najmniej te najciemniejsze... Nie wiem czy to możliwe, to tylko moje spostrzeżenia. Okularki najintensywniej zachodzą parą w wiglotne,deszczowe dni, co w sumie niczym dziwnym nie jest, jednak stopień w jakim to robią jest już trochę dziwny. Np. Dziś na treningu podczas lekkiej mzawki, okulary nie nadawały się do jazdy... Zaszły para praktycznie od wyjazdu z domu i dotrwaly tak do przyjazdu. Nawet w słoneczne, pogodne dni po jakimś czasie parują... Denerwuje mnie to juz, mieliście może podobny problem i macie jakiś dobry patent na uporanie się z problemem okrutnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emka, co warun to inny zaparun, wiadomo...

 

Mnie parują tylko jak się zatrzymam, wtedy 2 opcje albo wytrzeć (tylko czym) albo pojechać trochę w zaparowanych i same odparują. Kup sobie specjalny preparat żeby okulary nie parowały. Swoją droga muszą mieć bardzo dziwną konstrukcję że aż tak Ci parują...

Pamietam że jak kiedyś bawiłem się dość intensywnie w ASG to mieliśmy problem z parującymi goglami. Ktoś wyczytał że sprawdza się jakiś preparat do mycia mebli i faktycznie dawał radę. Jednak było to tak dawno że nie mam bladego pojęcia co to był za specyfik.

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...