Skocz do zawartości

Wyznaczanie trasy na szose


wsciekas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wybieram się do Krakowa szosą nie posiadając garminów i innych zabawek za 1500zł :) mam telefon,program do odczytu gpx z tym że do tej pory sam sobie wytyczałem trasę i zgrywałem na format gpx tylko nie odcinki po 350km. Szukam jakiejś mapki gdzie mogę sobie zaznaczyć żeby prowadziła mnie po ubitych trasach. Ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ale tak na przyszłość zobaczcie sobie np.googlemaps wybierzcie rower i np. trasa z gdańska do zakopanego i moge dać sobie uciąć rękę że jeśli będziecie jechać szosą to się zachlastacie bo wylądujecie prędziej czy później na polu czego doświadczyłem tego nie raz. Jedyna opcja oględziny i modyfikacja. Zobacze BRouter i jak wrócę to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ale tak na przyszłość zobaczcie sobie np.googlemaps wybierzcie rower i np. trasa z gdańska do zakopanego i moge dać sobie uciąć rękę że jeśli będziecie jechać szosą to się zachlastacie bo wylądujecie prędziej czy później na polu czego doświadczyłem tego nie raz. Jedyna opcja oględziny i modyfikacja. Zobacze BRouter i jak wrócę to napiszę.

Jak chcesz typową drogą to ustaw samochód, a nie rower.

Albo ściągnij sobie nawet TomTom'a na telefon i tam masz że ciekawa trasa czy coś takiego, nie będzie prowadził główną drogą.

 

OsmAnd czy Locus też mają mapy, na których ścieżki są srednio przejezdne lub co kolega wyżej napisał brak mostu przez małą rzeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...