Skocz do zawartości

[licznik] sigma 16.12 - przebieg dzienny


Rekomendowane odpowiedzi

witam całe forum rowerowe.. szukałem gdzie mogłem ale niestety nie znalazłem.. proszę o podpowiedź jeśli chodzi o ww. SIGMĘ odnośnie ustawienia dziennego przebiegu (dodatkowy dzienny licznik kilometrów, o co chodzi?) .. gdzie go można ustawić i jak kontrolować, czyli jak "zakończyć" dzienny przebieg albo jak go zacząć.. jest całkowity i na nim bazuję ale chciałbym się przerzucić na dzienny.. bo ponoć jest takowy..

 

dzięki z góry za pomoc.. i pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzienny licznik km decydujesz sam kiedy się zaczyna ;) resetujesz go trzymając dłużej lewy górny guzik

jeszcze jest TS km to tego też resetujesz lewym górnym guzikiem ale go musisz ręcznie włączyć lewym dolnym na wyświetlaczu pojawi Ci się TS możesz go w dowolnym momencie wyłączyć (lewy dolny guzik) ale on jest synchronizowany TS czas

 

ps. w trakcie jazdy nie ma licznika całkowitego, masz włączony język polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dziksoltys, mam polski, zrobiłem jak napisałeś i zobaczymy jak zrobię parę kilometrów, ale dopiero wróciłem więc może to potrwać, dzięki za pomoc..

 

A na co tu czekać? Podnieś przednie koło,  zakręć nim aż na liczniku pojawi się kilkadziesiąt metrów i znowu zresetuj, tak to działa. Resetujesz kiedy chcesz i zaczyna liczyć od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...