Skocz do zawartości

[kask -sonda]


hxm

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie nie wiem na 100% dzis ide przymierzyc Sh+ a (140zł)jutro zobacze dokladnie Meta (180zł) jest tez w spoko promocji Ippogifo za 220zł :blush: tylko ten zas jest typowo szosowy

pozdro

typowo szosowy to on jest dlatego ze nie ma daszka. przykleisz daszek bedziesz mial kask mtb. to tak naprawde kwestia stylistyki. met i nie tylko on robi czesto te same kaski w wersji szosa i mtb i roznia sie wlasnie zmocowaniem daszka.

ja kupilem daszek do stradivariusa. daszek jest mocowany na tasmy z rzepem. i problem rozwiazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ten Ippogifo jets fajny ale czy rzeczywiscie warto placic 80zł wiecej od SH+?:PDzis przymierzalem SH+ i ok a jutro przymierze oba Met'y i zobaczym :) co do tego czy jest szosowy czy mtb to tez mi sie zdaje ze nie ma zasadniczej roznicy kask ma chronic nasze skorupy:P

pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ten Ippogifo jets fajny ale czy rzeczywiscie warto placic 80zł wiecej od SH+?:PDzis przymierzalem SH+ i ok a jutro przymierze oba Met'y i zobaczym ;) co do tego czy jest szosowy czy mtb to tez mi sie zdaje ze nie ma zasadniczej roznicy kask ma chronic nasze skorupy:P

pozdrower

 

 

Ippogrifo ma bardzo dobrą wentylację i stabilność. Mam i polecam. W Mecie po wypadku/zniszczeniu dostajesz propozycję zakupu nowego kasku z 40% zniżką. Niestety musiałem też już skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...