Skocz do zawartości

[Cervelo s5] projekt roweru


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie tutaj, przy jakiejs wolnej chwili wrzuce do projektow.

Parę rzeczy przerzuconych z R5, parę nowych.

Czekam na przebudowe przedniego Zippa, recall piast.

Moze dojdzie, jak gdzieś dostanę, Prologo scratch cpc i to chyba będzie na tyle.

Nawet go nie ważyłem w całości ale jest zdecydowani cięższy od R5. Rama i widelec ok 300g.

Jak jeździ? Zarabiscie. Cala roznica w wiekszej wadze znika, jak sie przyciska na pedaly, latwiej utrzymac predkosc, czy tez osiagnac wieksza przy tym samym wysilku. W gore pewnie bedzie ciezej ale jak zrzuce z tylka zbedne 1kg, to i tak bede na plusie ;)

 

Tak na szybko pare pikczerow.

27199802501_b604b58b52_c.jpg

26662649074_96d38482e8_c.jpg

27199829781_bd64d25ab5_c.jpg

27235918546_ab572f7fa9_c.jpg

27172685312_276305e317_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Muszę przyznać, że wizualnie to mi się to cudo bardziej podobało na poprzednich kołach. Może jak wrzucisz lepsze zdjęcie (takie jak poprzednio, a nie z lampą błyskową walącą na wprost w fotografowany obiekt), wrażenie będzie inne.

 

Dużo takich rowerów widzisz u siebie czy i tak jesteś rodzynkiem? :) Ja mieszkałem krótko w Kanadzie (ale w tym biedniejszym Quebecu, znanym też ze słabych asfaltów), no i mimo, że kultura rowerowa stoi tam bardzo wysoko i siła nabywcza też, to takich wypasów raczej nie spotykałem. Nawet jak byłem raz czy drugi na rozjeździe z "moim" miejscowym klubem szosowym.

 

pzdr

Fawlty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lizard Skins dsp 2.5, ledwo co wystarczylo z poprzedniej aero kiery.

 

Lepszejsze zdjecia pewnie sie kiedys pojawia.

 

Ja pomieszkuje w najbogatszej czesci UK, czego zupelnie nie widac po stanie asfaltow....

Wzgorza, piekne countryside i bliskosc Londynu, powoduje, ze w niedzielne poranki spotyka sie tysiace ludzi na drogach. Box Hill, w 2012 olimpijska trasa, 9 okrazen, to chyba najbardziej popularny cafe stop w tej czesci swiata. W sloneczna pogode, w jednym czasie kilka setek rowerzystow, wiec mozna troche zobaczyc sprzetu. Szczerze przyznam, ze nie wypatruje na czym ludzie jezdza ale czasami oko zawisnie na czyms ciekawym.

Cervelo jest dos popularne wsrod TT. Na zywo jeszcze nie zauwazylem "nowego" S5, w klubie, jest jeden, poprzedni model na di2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po roku, a raczej w ciagu roku pare malych zmian.

Nowa sztyca, musialem przyblizyc siodlo do suportu. Jak widac obnizony przod. Owijka Supacaz (jak ktos zamierza wrzucic cos w jasnych barwach i nie marnowac czasu na czeste szorowanie owijki, to jet to swietny wybor. Do tego bardzo wygodna, miessista i bardzo wytrzymala.

Doszly tez kola ale to juz pod koniec zeszlego roku.

E-tap po 15 miesiacach uzytkowania, spisuje sie doskonale.

 

34527858424_9da677ca59_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...