Skocz do zawartości

Góra Kalwaria i okolice


turysta

Rekomendowane odpowiedzi

haha jak jeden powiedział że Piaseczo to zadupie to drugi też zaczął sie wymigiwać ze mieszka bliżej wawy :) a cos wam powiem ja mieszkam na jeszcze większym zadupiu jakim jest gołków :) ale w piasecznie jest pare miejscówek gdzie fajnie sie jeździ bikiem i w gołkowie też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie wymiguje i mi to szczerze zwisa co ktoś myśli o miejscu gdzie mieszkam. Piaseczna bardzo nie lubie bo przez 2 lata chodzilem tam do gimnazjum i nie mam najlepszych wspomnień ani o szkole ani o mieście(same bloki, drechole i debile malujący swoje HWDP na wszystkim co się da)ale to OT . A temat dotyczy chyba południa Wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ocenicie wzajemnie swoje miejsca zamieszkania, to może byscie opisali jakies fajne miejsca i trasy w okolicy GK?

 

Ja czasem jezdze na drugim brzegu Wisly, ale w GK jest przeciez most i w ciekawe rejony moglbym sie zapuscic. :-)

 

Moze nawet dzis obroce sobie do Czerska?

 

Znacie ciekawe miejsca i trasy w rejonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja to wam z trasami to za bardzo nie doradze bo ja bardziej dirt street takie klimaty rowerowe :D

 

unknown 44 napisał: A Gołków to pod Głoskowem?

 

znaczy to bardziej Głosków pod Gołkowem :( heh nie no joke ale od głoskowa do gołkowa niedaleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Moze nawet dzis obroce sobie do Czerska?

 

Znacie ciekawe miejsca i trasy w rejonie?

 

Ja mieszkam jakieś 4 km od Czerska. Chcecie to się wybierajcie, pojeździmy razem po metropolii :D

 

--- 28.12.06.:

 

To jak? Organizujemy jakiś wypad na wiosnę? Bo widzę że temat zamarzł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...