Skocz do zawartości

[Jelenia Góra]


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Wczorajsza moja trasa to:J.G.-Kaczorów-Bolków-Kłaczyna-Strzegom-Kostomłoty-Kąty Wrocławskie-Wrocław-Kąty Wrocławskie-Mietków-Żarów-Jaworzyna Śląska-Dobromierz-Bolków-Kaczorów-Maciejowa-Wojanów-Łomnica-Mysłakowice-Miłków-Sosnówka-Podgórzyn-Cieplice-J.G.

w sumie 267km.czas jazdy 10h :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sesji trzeba sie troche rozruszac :) Wcozraj smigalem sobie przez Zabobrze --> Cieplice --> Sobieszów --> Piechowice --> Michałowice, później prowadzenie roweru żółtym szlakiem w rejon Kamieniołomów. Powrót ta samą trasą, razem 47 kilometerów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza trasa: Zabobrze --> Grabarów --> Komarno --> Radomierz --> Janowice Wielkie --> zoltym szlakiem przez las (600 m.n.p.m.) --> Karpnicka Przelecz (475 m.n.p.m.) --> Karpniki --> Krogulec --> Łomnica --> Zabobrze

 

Razem: 52km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Wczorajsza trasa to:J.G.-Siedlęcin-Strzyżowiec-Pilchowice Zapora-Maciejowiec-Wojciechów-Lubomierz-Oleszna Podgórska-Ubocze-Gryfów Śl-Augustów-Pobiedna-Czerniawa Zdr.-Świeradów Zdr.-Szklarska Poręba-Piechowice-Wojcieszyce-J.G. W sumie 105 km.

(jak zwykle złapał mnie deszcz.Co ostatnio stało się normą) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Wczorajsza moja trasa to:J.G.-Radomierz-Kaczorów-Wojcieszów-Stara Kraśnica-Muchów-Lipa-Mysłów-Kaczorów-Świdnik-Marciszów-Wieściszowice-(Tu niezły podjazd,chyba drugi co do trudności po Przełęczy Karkonoskiej) Rędziny-Pisarzowice-Szarocin-Leszczyniec-Ogorzelec-Przełęcz Kowarska-Kowary-Mysłakowice-J.G.

W sumie 113 km. :D

 

Disiaj nad Balatonem około godz.19.30 znaleziono zegarek męski marki Sharp.Zgubiła go para cyklistów.zegarek do odebrania-kontakt-tel.607230802 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jutro w nocy zaczyna się wyjazd do Szklarskiej i mam w związku z tym pytanie - czy warto wypuszczać się gdzieś dalej poza miejscówkę czy skupić się raczej na tych sławetnych oficjalnych szlakach? =] A tak przy okazji - może ktoś z tych okolic miałby ochotę na wspólną jazdę? Będę pedałował sam także towarzystwo jest jak najbardziej mile widziane =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza trasa

Zabobrze --> Perła Zachodu --> Siedlęcin --> Wrzeszczyn --> Barcinek--> Stara Kamienica --> Zimna Przełecz --> Kromnów --> Pakoszów --> Zabobrze.

Razem 53km.

 

sp0q W Szklarskiej Porębie i jej okolicach wyznaczone są 32 szlaki rowerowe. Obczaj w google :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 lipiec 2007 ;)

 

Zabobrze --> Jeżów Sudecki --> Płoszczynka --> Czernica --> Janówek --> Rząśnik --> Bełczyna, oglądam wygasły wulkan w rezerwacie "Ostrzyca Proboszczowicka" czyli "Śląska Fudżijama" 501 m n.p.m. --> Proboszczów --> Sokołowiec --> Lubiechowa --> Chrośnickie Rozdroże (538m n.p.m.) tutaj wjeżdżam na drogę nr 365 do Jeleniej Góry. W czasie jazdy dwa razy zostałem zmuszony do ucieczki z drogi przez kierowców wyprzedzających "na trzeciego".

Razem 57km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Dziś postanowiłem dość nietypowo pojechać do Kowar i przejść tunelem kolejowym do Ogorzelca.

Jest to drugi co do długości tunel kolejowy w Polsce ma ponad 1 km.długości.

Więc jechałem tak:J.G.-Mysłakowice-Kostrzyca-Kowary(w Kowarach cały czas do góry w kierunku na przełęcz Kowarską i sztolnie, jakieś 800 m przed Przełęczą Kowarską zszedłem na tory.I od tego czasu rowerek niestety prowadziłem,ale góralem można przejechać.Konieczne światło!po dotarciu na drugą stronę przeszedłem z rowerem na wiejską drużkę i z niej na główną Kamienna Góra -Jelenia Góra)Przełęcz Kowarska-Kowary-Miłków-Sosnówka-Staniszów(krótka kąpiel na Balatonie)-J.G DST-56km. :D

Polecam taką traskę! zawsze to jakieś urozmaicenie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza trasa to:J.G.>>Sobieszów>>Piechowice>>Szklarska Por.Dolna>>Świeradów Zdr>>Pobiedna>>Leśna>>Bożkowice>>Gryfów Śl>>Ubocze>>Lubomierz>>Wojciechów>>Maciejowiec>>Pilchowice zapora>>Siedlęcin>>Jeżów>>J.G.

DST-115 km. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza trasa:

Jelenia Góra--> Rybnica--> Stara Kamienica--> Mała Kamienica--> Antoniów, do tej miejscowości jazda niemal cały czas pod wiatr, podjazdy były hardcorowe :P --> Chromiec--> Kopaniec-->Zimna Przełęcz--> Pakoszów--> Sobieszów--> Cieplice--> Zabobrze

 

Razem: 52 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretniej to okolice sosnowki, miłkowa, karpacza, mysłakowic itp. itd. :) Czasem tez szklarska, jakuszyce, swieradow, ale w tym roku jakos rzadko w te okolice sie zapuszczam :P A rower to skladak, rama kellys oxygen, osprzet alivio, widelec rst gila sl, wiec nie ma sie czym chwalic :woot: Ale lepsze to niz nic :P

Logan85 masz racje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza trasa:

Zabobrze--> Cieplice--> Sobieszów--> Piechowice--> Szklarska Poręba, następnie chciałem dojechać do schroniska "Pod Łabskim Szczytem" (ponad 1100 m n.p.m.), ale na wysokości ponad 900m moje semi-slicki straciły przyczepność :)(( Z pewnością kiedyś tam wjadę, gdy tylko zaopatrze się w opony z agresywniejszym bieżnikiem.

Długość: 66km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ZAPRASZAM Rowerzystów jutro (piątek) na spotkanie na Placu Ratuszowym od godz. 6.00.

W ramach programu ,,Kawa czy Herbata,, będzie prezentacja filmów o rowerzystach i potrzeba pokazać w całej POLSCE, że

JELENIA GÓRA TO POTĘGA ROWERZYSTÓW.

Serdecznie zapraszam, porostu potrzeba tła do jutrzejszego programu - jeśli lubisz wcześnie wstać zapraszam.

Z kolarskim pozdrowieniem Zbigniew Leszek"

 

To co, jedziemy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...