Skocz do zawartości

[Wyprawa] Stralsund (Rugia) - Gdynia


Rekomendowane odpowiedzi

Czesz,

jak wygląda latem szansa na znalezienie hotelu na wybrzeży Polski?

Dla czego hotel a nie namiot?

Plan jest taki:

Rano wstanę i idziemy obejrzeć miasto, morze, lub jakież zabytki.

Potem wracamy do hotelu i zabieramy rower. Mamy przed sobą cale popołudnie, czyli w spokojnym tempie 60 -70 km.

No i wieczorem imprezy. :-)


I drugie pytanie. Da się jechać czerwonym szlakiem?

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szlak_Nadmorski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba słabe będą te imprezy jeśli będziecie w stanie rano się podnieść i ruszyć na zwiedzanie ;-) chociaż definicja słowa rano jest trochę płynna. Tak czy siak musisz pamiętać o tzw. dobie hotelowej żeby się wyrobić. Na kempingu też jest coś na kształt doby hotelowej ale tutaj myślę że mógłbyś się dogadać z recepcją żeby zostawić tam cały majdan, z resztą z tym zwiedzaniem też nie ma co przesadzać jak ruszysz w miasto z całym majdanem to też nie będzie tragedii. Namiot jakkolwiek trzeba dźwigać to daje on większą elastyczność.

 

Jak jest z przejezdnością szlaku nadmorskiego to nie wiem, z tego co słyszałem w  okolicach słowińskiego parku są jakieś problemy z przejezdnością zależnie od pogody w każdym bądź razie można wpaść w niezłe błoto. Jak przeszukasz forum pod kątem Świnoujście - Hel to pewnie coś znajdziesz.

 

Jeśli chodzi o odcinek po stronie Niemieckiej to fajny jest odcinek Świnoujście - Peenemunde czy też w Twoim przypadku Peenemunde - Świnoujście bo zdaje się że w tą stronę masz zamiar jechać. Z Greifswald musiałbyś się kierować na Kemnitz a potem L262 do Freest lub Kroslin skąd popłyniesz promem osobowo - rowerowym do Peenemunde, zwiedzisz muzeum m.in. rakiet V2 i fajną trasą przez Karlshagen, ZInnowitz, Koserow, Heringsdorf dojedziesz do Świnoujścia.

 

Ogółem jak będziesz w Stralsund to grzech nie wjechać na Rugię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...