Skocz do zawartości

[do 10000] Rower MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po baaaardzo długiej przerwie od forum,

 

Poszukuje roweru dla siebie wybor pada na MTB ( 80% lasy górki, góry, wypady do 100km (na poczatku) 20% to asfalty bo jakos dojechac trzeba :) ) stawiam na full'a gdyz nie ukrywam ze du*a zrobila sie miekka i wygodna wiec czemu by dalej tak nie miec :) raczej stawialbym na rower na ramie aluminiowej gdyz wzrost tu bez zmian 183 cm jednak waga skoczyla az prawie do 100, po przeszukaniu i poczytaniu mam juz taki metlik ze sam nie wiem co wybrac, dawno w temacie nie siedzialem, Jedynie co mi wpadlo w oko to Cube ams (100-1xx) ale jestem otwarty na kazda propozycje :) 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up.

 

 

 

 

I tak jeszcze zeby cos dodac, Przeznaczenie roweru typowo turystyczne, nie bede startowac w zadnych maratonach wyscigach itd, przegladajac jeszcze forum trafilem na Grand Canyon Sl 8.9 (lub nizszy model) fakt ze nie jest to full i cena troche wyzsza niz zakladana jednak po pozytywnych opiniach o samym rowerze jestem sklonny rozwazyc ten model ( pomijajac problem z dostawami). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladajac jeszcze forum trafilem na Grand Canyon Sl 8.9 (lub nizszy model) fakt ze nie jest to full i cena troche wyzsza niz zakladana jednak po pozytywnych opiniach o samym rowerze jestem sklonny rozwazyc ten model ( pomijajac problem z dostawami). 

 

No to jak jest w końcu z wygodą pod dupskiem?? Ma być czy nie bo z tym budżetem jak już może być wysyłka masz Canyona Nerve. Tylko nie wiem jakie koła bo jest też opcja 29er. Po co zatem pakować się w sztywniaka?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, po przeanalizowaniu podanych rowerow poczytaniu forum, obejrzeniu filmikow itd itp zdecydowalem sie na Canyona Nerve AL 8.9 mysle ze bedzie to dobry rower jak na pierwsza przesiadke na fulla, jedynie co mnie martwi to terminy realizacji przesylki, w Polsce bede dopiero na sierpien i dopiero tez wtedy bede mogl zrobic przelew za rower, tak wiec zastanawiam sie czy w tym sezonie zdaze jeszcze pojezdzic chwile przy w miare dobrej pogodzie (zakladajac ze dostawa ta bedzie w terminie do 2och miesiecy) no nic zobaczymy.

 

Dzieki wielkie za pomoc mysle ze to bedzie dobry wybor :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby czemu ''virtualny''??? to juz nie mozna sie rozeznac wczesniej w opcjach jakie sa dostepne tylko od razu kupowac rower z dnia na dzien ??? nie jestem aktualnie w kraju wiec nie mam jak go kupic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...