Skocz do zawartości

[Pompka] Awaryjna pompka rowerowa z montażem do ramy


kuku83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Panowie, a może by tak dało radę wrócić do tematu i zamiast proponować ciśnienie w oponach i sprzęt do sprawdzania, polecilibyście pompkę ;)

Powiem szczerze, że sam zacząłem się zastanawiać, czy nie lepiej kupić czegoś droższego, ale już na lata i pomyślałem o Lenzyne Alloy Drive, która była tu właśnie proponowana, ale po przeczytaniu jakiegoś testu z użytkowania jej, myślę, że dość wiarygodnego, skutecznie ją sobie odpuściłem, po prosu cena mnie powstrzymała, powiem szczerze 100-120zł. jeszcze dałbym radę zapłacić za coś naprawdę dobrego, ale 160zł. za pompkę awaryjną, to już dla mnie trochę przesada, więc zachęcony Waszymi propozycjami pojechałem do Decathlona i widziałem pompkę za 12zł. z akcesoriami do montażu przy ramie, ale sam nie wiem, pewnie nie będzie tak samo wytrzymała co Lenzyne, ale w końcu nie wiadomo ile razy ją użyję, myślałem jeszcze nad pompkami marki Topeak Race Rocket, ale póki co szukam jeszcze opinii w sieci o niej. 

 

Kilka lat użytkowałem z zadowoleniem pompkę Meridy za ok. 30 zł. Do momentu, aż przy kolejnej awarii stwierdziłem, że nie pompuje. Rozebranie i gruntowne czyszczenie pomogło... na jakiś czas. Stwierdziłem, że potrzebuję porządnej, prostej, wygodnej pompki, która nie zawiedzie w najmniej spodziewanym momencie i na któreś urodziny zażyczyłem sobie właśnie Lezyne. Cena nie da się ukryć jest nienormalna, ale pompka robi dobre wrażenie i sprawnie działa. Oby jak najdłużej, bo nie wyobrażam sobie żeby pompka za tyle kasy mogła odmówić posługi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, po co komu wypasiona Lezyne do MTB? Wożę taką że sobą ma szosie, bo jest lekka i pompuje do moich 8bar. Przecież do 3bar większość najtańszych napompuje. W Lidlu czasem są fajne, małe, z mocowaniem pod bidon. Tylko bez wężyka, a szkoda.

Z tego co pamiętam osiągnąłem nią ponad 4bar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...