Skocz do zawartości

[Wyskakująca ośka?] Tarcza 203mm wyciąga ośkę z haków


turborzeznik

Rekomendowane odpowiedzi

czyli skupiając się na samym problemie szpilki/ośki bo na tym mi w tej chwili zależy, mam rozumieć że najprawdopodobniejsze są uszkodzone haki w widelcu? do starej tarczy się nie odnoszę, bo już nie jest to problemem, ponieważ jej nie ma, już jest inny osprzęt. Odwołałem się do niej jedynie jak porównania i przyczyny zmiany, a nie problemu. W tej chwili interesuje mnie problem z brakiem stabilności ośki w widelcu. Powiedz mi czy u Ciebie koło też tak się gnie na lewą stroną?

Gdyby mi sie cokolwiek gielo to nie ryzykowalbym zdrowiem cisnac z Gluchaczek, czy jakimkolwiek innym dosc waskim zjezdzie. Jak mi wyjedzie samochod zza zakretu, to hamuje instynktownie ratujac sie, a nie dla przyjemnosci.....

Aaaa, oba kolka po zakupie zostale poprawione przez mnie, czytaj - dociagniete szprychy wg mojego widzi mi sie, dosc znaczaco.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sznib

 

bardziej mi chodziło o te fantazje nt przepalania tarcz 203 i 180 mm na górce

Ludzie blagam, nauczcie sie czytac ze zrozumieniem... przepalilem 180mm do ktorej dalem zdjecie. 203 nie przepalilem bo dzialy sie z nia te cyrki... fantazje to robicie czytajac bez rozumienia.

 

Gdybym tylko mogl zamontowac kamerke to chetnie wrzucilbym filmik jak wygina kolo przy hamowaniu... zdjecia zalaczone jak ustawia sie kolo po krotkiej jezdzie. Nie szpilki nie da sie mocniej dociagnac. Tal wiec zaden troll. Widocznie jedni wymagaja od hamulcow mniej inni wiecej.

Gdyby mi sie cokolwiek gielo to nie ryzykowalbym zdrowiem cisnac z Gluchaczek, czy jakimkolwiek innym dosc waskim zjezdzie. Jak mi wyjedzie samochod zza zakretu, to hamuje instynktownie ratujac sie, a nie dla przyjemnosci.....

Aaaa, oba kolka po zakupie zostale poprawione przez mnie, czytaj - dociagniete szprychy wg mojego widzi mi sie, dosc znaczaco.

Trzy tygodnie temu przy wymianie kasety i lancucha szprychy byly rowniez dociagane wiec to na pewno nie to

Edytowane przez turborzeznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...