Skocz do zawartości

[Rower] Co to za firma roweru? Czy warto za 2200zł?


majam

Rekomendowane odpowiedzi

@@Marcin9, do tego roweru mam tylko instrukcję z postu nr 3.

Gdy oglądałem ten rower to spisalem z ramy Lifetec jmx 29 i miałem poczytać w necie info, okazało sie nic nie znalazłem.

Dopiero @@Rulez dał namiary na instrukcję .

I wygląda jak by to była od niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnośnie amora w tym rowerku: na goleniach widać pierścienie tłuste po naciśnięciu na amor, czy to normalne? Luz prawie nie wyczuwalny.

 

Za rower 2000zl co wy na to?

A oto specyfikacja:

 

Rahmenhöhe Complite 29" Aluminium Rahmentyp Hardtail Gabel Suntorur SF14-XCR – mit Remote Lockout am Lenker Gänge 30 Gang Schalthebel / Bremshebelgarnitur Rechts: Shimano Deore XT® (10-fach) Links: Shimano Deore XT® (3-fach) Werfer hinten Shimano RD-M781-L, Deore XT SGS® Werfer vorne Shimano FD-M611, Deore® Freilauf / Zahnkranz Shimano Deore® Kurbelgarnitur Shimano Deore® FC-M612 175mm Bremshebel Aluminium Bremsen Tektro Rotor - hydraulische Scheibenbremse Felgen 29‘‘ Mach1 Neo, Aluminium Reifen Schlauch: Kenda / Mantel: Continental X-King Lenker Promax Aluminium, 700 mm Sattelstütze Promax SP-728 Sattel ACTIVE DDK-530 Ständer nein Reflektoren ja Pedale XERMA SP-910S Lichtanlage Büchel Minilux Batterielicht

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przedstawię wam linka do takiego samego roweru

http://www.ebay.de/itm/Mountainbike-29-Hardtail-30-Gang-Shimano-XT-Deore-MTB-29-zoll-XT-29er-XT-/121941289452?nma=true&si=u0vv%252BjkgJ9w7BiEdOD5mAkuMwV4%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

 

 

A na oponach są jeszcze włoski to amor powinien być też jak nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdym musi być zalany olejem

Lub cieknie mu tłumik

 

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka

 

Masz w ogole blade pojecie jak zbudowany jest amortyzator i jak to działa? 

 

Do autora tematu, drobne kreski z oleju na goleniach są najzupełniej normalne po ugięciu, przynajmniej widac ze amortyzator nie jest suchy w srodku (znaczy dobrze). Problem zaczyna się jak z widelca się leje w każda stronę. 

Ja bym brał ten rower, zwłaszcza jak jest prawie nowy. Cięzko o coś lepszego w tej cenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...